Co się dzieje w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym? [prasówka #2]

5 listopada 2021

Stale śledzimy informacje o wolontariacie i wolontariacie pracowniczym w Polsce i na świecie. Dziennie spływa do nas nawet kilkaset linków. Chcemy się dzielić tymi, które naszym zdaniem mogą Was zainteresować, zainspirować, rozwinąć, lub zmienić wasze spojrzenie na wolontariacki świat.

Wiemy, że na świecie dzieje się dużo i nie ma tu pewnie wszystkich informacji. Jeśli znajdziecie taką, która Waszym zdaniem powinna tu być albo robicie coś, o czym chcecie poinformować, to prześlijcie nam informację. Zachęcamy też do dzielenia się linkiem do prasówki.

Zapraszamy do lektury!

Konferencje, webinaria, wydarzenia online

Wybieramy wydarzenia, do których można dołączyć bezpłatnie lub wymagające innych form bezpłatnej rejestracji.

Polska

Wydarzenia w projekcie „Od akcyjnego zaangażowania do aktywnego obywatelstwa – rozwój wolontariatu pracowniczego w Polsce” – więcej informacji o wydarzeniach i rejestracja na stronie odpowiedzialnybiznes.pl/wolontariat

  • 04.11 – Webinarium „Budowanie partnerstw z organizacjami społecznymi”
  • 23.11 – Webinarium „Promowanie wolontariatu i aktywności społecznych wśród pracowników”
  • 09.12 – Konsultacje on-line podczas których będzie można zadawać pytania ekspertom i doświadczonym koordynatorom wolontariatu.

Świat

Kursy

Polska

Świat

Warto przeczytać

Polska

Świat

Publikacje i raporty

Do obejrzenia i posłuchania

Polska

Świat

Prasówka powstała w ramach projektu „Od akcyjnego zaangażowania do aktywnego obywatelstwa – rozwój wolontariatu pracowniczego w Polsce”.

banner FIO