Cemex Polska doceniony podczas Gali Builder Awards

12 lutego 2024

Dotyczy firmy: CEMEX Polska,

Cemex Polska uzyskał tytuł „Budowlanej Firmy Roku” 2023. Kapituła doceniła również osiągnięcia Członka Zarządu Cemex Polska i Dyrektora Pionu Handlowego, który został uhonorowany tytułem „Osobowości Branży”. 

Nagrody Buildera zostały przyznane już po raz dwudziesty pierwszy. Wyróżnienia dla liderów rynku budowlanego wręczono 8 lutego podczas uroczystego wydarzenia w Centrum Olimpijskim PKOl.

Tytuł „Budowlanej Firmy Roku” w kategorii „Producent materiałów budowlanych” został przyznany firmie Cemex Polska. Kapituła doceniła inicjatywy Cemex podejmowane w ramach strategii „Future in Action”, zmierzające do ograniczenia zmian klimatycznych.

Ocenie Kapituły podlegały m.in.: pozycja firmy w branży, rzetelność i stabilność w prowadzonej działalności, jakość produktów i usług, a także rekomendacje, nagrody i wyróżnienia otrzymane przez firmę w minionym roku.

W imieniu Cemex Polska nagrodę odebrał Rafał Gajewski.

– Zmiany klimatu to jedno z kluczowych wyzwań dla biznesu, dlatego uczyniliśmy zrównoważony rozwój jednym z kluczowych elementów strategii Cemex w Polsce i w Grupie Cemex na świecie. Konsekwentnie pracujemy nad tym, by ograniczać wpływ naszej działalności na środowisko, wspierając przy tym klientów w osiąganiu ich własnych celów w tym obszarze. W tym celu modernizujemy nasze zakłady, inwestujemy w energię odnawialną i efektywność energetyczną, a także doskonalimy oferowane rozwiązania w duchu gospodarki obiegu zamkniętego. Cieszymy się, że efekty naszych działań są dostrzegane i doceniane. Nagroda Buildera to dla nas dodatkowe potwierdzenie, że dobrze wykonujemy swoją pracę – mówi Rafał Gajewski, Dyrektor Pionu Handlowego, Członek Zarządu Cemex Polska.

Przedstawiciel Cemex został również uhonorowany tytułem „Osobowości Branży”. Kapituła doceniła jego zaangażowanie w proces doskonalenia jakości produktów i usług oferowanych przez naszą firmę oraz wkład w realizację strategii „Future in Action” i promowanie bardziej zrównoważonych rozwiązań.

Źródło: inf. pras.