Ceetrus Polska i T-Mobile Polska nowymi partnerami strategicznymi Forum Odpowiedzialnego Biznesu

16 kwietnia 2020

Dotyczy firmy: Castorama, Ceetrus Polska, CEMEX Polska, Orange Polska, PGE Polska Grupa Energetyczna, T-Mobile Polska,

Podczas premiery Raportu ,,Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2019. Dobre praktyki”, która odbyła się 16 kwietnia 2020 roku w formie online, do grona partnerów Forum Odpowiedzialnego Biznesu dołączyły dwie firmy, zaś długoletni partnerzy zostali wyróżnieni za dotychczasową, wieloletnią współpracę z FOB.

Firmy i organizacje należące do Programu Partnerstwa Forum Odpowiedzialnego Biznesu współdziałają na rzecz rozwoju i upowszechniania standardów społecznej odpowiedzialności biznesu w Polsce. 16 kwietnia do tego grona dołączyły firmy: Ceetrus Polska – deweloper nieruchomości wielofunkcyjnych oraz T-Mobile Polska- przedsiębiorstwo z branży telekomunikacyjnej, które powróciło do składu firm partnerskich Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Bez trwałego zaangażowania firm i ich liderów nie byłoby możliwe upowszechnianie  standardów społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju. Aby tworzyć zrównoważoną przyszłość, potrzebne jest wsparcie firm, które nie tylko z sukcesem wdrażają koncepcję CSR w swoich strukturach, ale też chcą się dzielić swoimi praktykami z otoczeniem. Bardzo cieszymy się, że grono tych firm właśnie się powiększyło o dwie kolejne organizacje. Ponadto, ogromne podziękowania należą się Partnerom Forum, którzy współpracują z nami od wielu lat. Ogłoszenie Raportu ,,Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” to doskonała okazja także do przypomnienia tego wieloletniego, wzajemnego wsparcia – mówi Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna i członkini Zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Za wieloletnią współpracę z Forum Odpowiedzialnego Biznesu uhonorowane zostały cztery firmy. Orange Polska wspiera działania organizacji od ponad 15 lat. Firma jest także Opiekunem Karty Różnorodności od początku jej istnienia. Firma CEMEX Polska jest obecna w Programie Partnerstwa Forum od 10 lat, a PGE Polska Grupa Energetyczna oraz Castorama od 5 lat. Wszyscy Partnerzy Forum Odpowiedzialnego Biznesu, czyli grono liczące obecnie blisko 60 firm, to liderzy odpowiedzialnego biznesu w Polsce, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami w tym zakresie i zobowiązują się wspierać rozwój koncepcji CSR i zrównoważonego rozwoju.

Program Partnerstwa to kompleksowy program współpracy z firmami, które – jako partnerzy strategiczni – wspierają FOB w upowszechnianiu koncepcji CSR w Polsce. Firmy nie tylko dzielą się własnym doświadczeniem poprzez prezentacje dobrych praktyk czy merytoryczny wkład w publikacje FOB, ale także stale uzupełniają swoją wiedzę, m.in. na spotkaniach Programu Partnerstwa. Obecnie grono partnerów strategicznych FOB to już blisko 60 firm – liderów CSR z całej Polski.

Oglądaj relację z ogłoszenia #Raport2019 >>

Premiera 18. edycji Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2019. Dobre praktyki”

Premiera 18. edycji Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2019. Dobre praktyki”

Opublikowany przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu Czwartek, 16 kwietnia 2020