Brown-Forman Polska oraz ING Bank Śląski partnerami strategicznymi Forum Odpowiedzialnego Biznesu

21 października 2019

Dotyczy firmy: Brown-Forman, ING Bank Śląski,

Do grona firm wspierających rozwój i upowszechnianie CSR, a także edukujących w tym zakresie dołączyły firmy Brown-Forman Polska i ING Bank Śląski. Członkostwo w Programie Partnerstwa Forum Odpowiedzialnego Biznesu oficjalnie zostało ogłoszone podczas gali 13. Konkursu Raporty Społeczne, 21 października br. w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Program Partnerstwa skierowany jest do firm-liderów CSR w Polsce. Dołączyły do niego dwie nowe firmy: Brown-Forman Polska, producent i dystrybutor alkoholi mocnych oraz ING Bank Śląski, świadczący usługi bankowe dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji.

Współpraca leży u podstaw działalności Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Tylko tak możemy skutecznie rozwijać społeczną odpowiedzialność biznesu i edukować środowisko biznesowe, zachęcać je do podejmowania kolejnych wyzwań społecznych oraz środowiskowych. Wartość współpracy wyraża się między innymi poprzez Program Partnerstwa.  Firmy należące do programu stają się aktywnymi ambasadorami CSR w Polscemówi Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Program Partnerstwa to kompleksowy program współpracy z firmami, które – jako Partnerzy Strategiczni – wspierają FOB w upowszechnianiu idei CSR w Polsce. Firmy nie tylko dzielą się własnym doświadczeniem poprzez prezentacje dobrych praktyk czy merytoryczny wkład w publikacje FOB, ale także stale uzupełniają swoją wiedzę, m.in. na spotkaniach Programu Partnerstwa. Obecnie grono Partnerów Strategicznych FOB to już niemal 60 firm – liderów CSR z całej Polski.

Źródło: inf. własna