BNP Paribas przybliży studentom Cele Zrównoważonego Rozwoju

15 czerwca 2021

Dotyczy firmy: BNP Paribas Bank Polska,

Jak i dlaczego sektor finansowy włącza się w realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ? O tym 17 czerwca o godz. 16:00 opowie Agnieszka Michalik, ekspertka ds. CSR i zrównoważonego rozwoju w Banku BNP Paribas. Adresowany do studentek i studentów webinar organizowany jest w ramach cyklu otwartych spotkań Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, programu edukacyjnego Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Na spotkanie obowiązuje rejestracja.

Zapisz się na spotkanie>>

W jaki sposób Bank BNP Paribas zarządza wpływem na otoczenie – gospodarkę, środowisko naturalne i lokalne społeczności?  Jak dostosowuje ofertę produktów i usług do zmieniających się potrzeb klientów? To pytania, na które 17 czerwca o godz. 16:00 odpowie Agnieszka Michalik, ekspertka ds. CSR i zrównoważonego rozwoju w Banku BNP Paribas . Spotkanie będzie okazją do rozmowy o inicjatywach, które  podejmuje bank w dążeniu do osiągnięcia zadań wyznaczonych  w ramach globalnych Celów Zrównoważonego Rozwoju (SDGs).

Spotkanie organizowane jest na platformie Clickmeeting. Obowiązuje rejestracja>>

W Banku BNP Paribas kierujemy się przekonaniem, że to, jak świat będzie wyglądał w przyszłości, zależy od każdego z nas. Dlatego od lat wspieramy działania i inicjatywy służące przeciwdziałaniu zmianom klimatu i wykluczeniu społecznemu oraz angażujemy się w życie lokalnych społeczności. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, jak instytucja finansowa zarządza wpływem na otoczenie. Opowiem także o wkładzie banku w realizację globalnych Celów Zrównoważonego Rozwoju (SDGs) i – mam nadzieję – zainspiruję do wspólnego zaangażowania – Agnieszka Michalik, ekspertka ds. CSR i zrównoważonego rozwoju w Banku BNP Paribas.

W ramach cyklu otwartych webinarów odbyły się już spotkania z ekspertami firmy ERGO Hestia (CSR w obliczu pandemii. Działania podejmowane przez firmy z zakresu zrównoważonego rozwoju w wyjątkowym czasie.) oraz  Forum Odpowiedzialnego Biznesu (Co wiesz o zarządzaniu różnorodnością?)  Uczestnicy pierwszego z nich dowiedzieli się, jak w pandemicznej rzeczywistości firmy podchodzą do realizacji działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Natomiast drugi webinar poświęcono tematowi zarządzania różnorodnością.

***

Liga Odpowiedzialnego Biznesu to program edukacyjny Forum Odpowiedzialnego Biznesu budujący od 2004 roku nowe kadry menedżerów i przedsiębiorców, animatorów społecznych, liderów zmian i przede wszystkim odpowiedzialnych ludzi.

Organizator: Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Partnerzy: ERGO Hestia, Bank BNP Paribas

Patroni medialni: dlastudenta.pl, ELSA Poland, Instytut Monitorowania Mediów (IMM), PRoto.pl