Amica kolejny raz wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

27 marca 2024

Dotyczy firmy: Amica,

Z okazji 32. Finału WOŚP na licytacje Grupy Amica trafiło pięć podwójnych zaproszeń na włoskie warsztaty kulinarne i wycieczkę po fabryce oraz magazynie wysokiego składowania wiodącego europejskiego producenta sprzętu AGD.

22 marca 2024 r. zwycięzcy licytacji mieli okazję spędzić dzień z przedstawicielami Grupy Amica. Na początek udali się do Wronek, gdzie znajduje się nowoczesna fabryka Amiki. Podczas wizyty uczestnicy mieli możliwość obserwacji procesu produkcji sprzętów AGD oraz poznania działania zautomatyzowanego Magazynu Wysokiego Składowania.

W planie zwiedzania uwzględniono także prezentację nowoczesnej technologii nadrukowywania wzorów na płyty grzejne InkJet, wprowadzonej przez Grupę Amica w ostatnim czasie. Uczestnicy byli pod wrażeniem szybkości pracy maszyn – w ciągu zaledwie godziny drukuje się aż 165 sztuk. Obecnie Amica może wyprodukować nawet 3600 sztuk dziennie, co przekłada się na blisko 800 000 sztuk rocznie.

Wielka włoska uczta

Warsztaty kulinarne to integralna część działalności Amiki. Nowoczesne sprzęty do kuchni mają ułatwiać codzienne gotowanie i sprawić, by nie było ono przykrym obowiązkiem, a możliwością czerpania przyjemności z przygotowywania posiłków, jedzenia i odkrywania nowych smaków. Dlatego po zwiedzeniu fabryki, zwycięzcy udali się do poznańskiego showroomu Amica, gdzie pod czujnym okiem mistrza Kacpra Sobkiewicza przystąpili do przygotowywania dań kuchni włoskiej.

Zwycięzcy licytacji poznali wyjątkowe przepisy i techniki kulinarnych mistrzów. Otrzymali też cenne wskazówki, które urozmaicą codzienne gotowanie i pozwolą zaskakiwać bliskich wyjątkowymi potrawami.

Więcej informacji na stronie

Źródło: inf. pras.