Ambasadorzy CSR Ligi Odpowiedzialnego Biznesu spotkali się po raz trzeci!

21 stycznia 2015

W weekend 17-18 stycznia, w Warszawie zgromadzili się tegoroczni Ambasadorzy CSR. Dwudniowe spotkanie odbyło się w siedzibie Miasteczka Orange.

W sobotę, pierwszego dnia spotkania, Ambasadorów powitali Aleksandra Nowak i Piotr Sobolewski, koordynatorzy Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. Następnie dwugodzinny warsztat poświęcony raportowaniu społecznemu prowadziła Aleksandra Łakoma z Nutricia Polska, Ambasadorka LOB edycji 2012/2013. Po krótkiej przerwie Ambasadorzy mieli okazję poznać tajniki ekonomii współdzielonej dzięki Agnieszce Abec z Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Po obiedzie w restauracji Mandarynka mieszczącej się w siedzibie Orange, Ambasadorzy przeszli szkolenie  ze sprawnego komunikowania się i promowania wydarzeń. Była to kontynuacja szkolenia z drugiego spotkania. Oba spotkania prowadził Krzysztof Nowak z portalu WeAre.pl.

Gościem podwieczorku w kawiarni Bily Konicek był Łukasz Kaliciński – założyciel marki NotJustShop. Udowodnił, że jego inicjatywa, to coś więcej niż sklep, dostarczając uczestnikom spotkania sporej dawki energii!

W drugim dniu spotkania Ambasadorzy  mieli okazję dowiedzieć się na czym polega sztuka wystąpień publicznych. Szkolenie prowadziła Sylwia Lewandowska-Akhvlediani z Progressive Partners – koordynatorka LOB w latach 2004-2006. Po obiedzie Ambasadorzy i Ambasadorki LOB przy wsparciu swoich Mentorów opracowali proces tworzenia projektów,a także krótko podsumowali swoje dotychczasowe działania i przedstawili plany na najbliższe miesiące.

Spotkanie zakończyła wspólna sesja zdjęciowa. Podsumowanie,tradycyjnie już, przebiegło w formie zabawy, podczas której, Ambasadorzy i Ambasadorki mogli podzielić się tym, co dało im spotkanie.

Kolejne, ostatnie już spotkanie Ambasadorów CSR, odbędzie się w czerwcu. Teraz uczestników programu czeka aktywny okres realizowania projektów indywidualnych – będzie się działo!

Autorka: Agata Chudy, Mentorka CSR