Agenda 2030 – Czy zdążymy? Megatrendy. Miasta. Przywództwo biznesu

21 września 2022

Dotyczy firmy: Orange Polska,

21 września w ramach Kampanii 17 Celów, której partnerem merytorycznym jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu, odbędzie wydarzenie online: Światowy Dzień Działania 2022 – Agenda 2030 – Czy zdążymy? Megatrendy. Miasta. Przywództwo biznesu.

W przedstawionym przez organizatorów programie m.in.:

  • Agenda 2030 – Czy zdążymy?

Jesteśmy w zasadzie w połowie czasu jaki został nam do realizacji Agendy 2030. A wyzwań tylko przybywa. Z ponad 80 (na 100) punktów Polska jest na 12 miejscu na świecie pod względem realizacji Agendy 2030. Czy to oznacza, że uda nam się zrealizować Cele Zrównoważonego Rozwoju, czy może najłatwiejsza część za nami, a czekające nas wyzwania są na tyle wymagające, że nie mamy szans na ich realizację? Na ten temat wraz z ekspertami porozmawiają Małgorzata Greszta z CSR Consulting oraz Renata Bielak z Głównego Urzędu Statystycznego.

  • Jak (mega)trendy wpływają na realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju? 

Jak megatrendy wpływają na realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju? Wspólnie z infuture.institute i kilkudziesięcioma ekspertami Kampania 17 Celów zbadała, czy trendy sprzyjają, a może przeszkadzają w realizacji Agendy 2030. Podczas konferencji Natalia Hatalska, CEO infuture.institute przedstawi kluczowe wyniki tego badania.

  • Partnerstwa przyszłości w praktyce – CZAS NA MIASTA!

Minął rok od startu kampanii edukacyjnej Dobre Cele. W ramach kampanii organizatorzy coraz ściślej współpracują z miastami, które chętnie korzystają ze zgromadzonej wiedzy edukując swoich mieszkańców. W związku z tym przygotowano publikację, w której będzie można przeczytać, jak budować świadomość mieszkańców polskich miast i gmin na temat Celów Zrównoważonego Rozwoju. Podczas konferencji nastąpi premiera oraz rozmowa z ekspertami oraz partnerem publikacji – Orange Polska.

Wydarzenie odbędzie się online 21 września od 9.30 do 13.00. Szczegóły >>