Aktualności

25 czerwca 2019

Dzień Otwarty w Lech Browary Wielkopolski

Od Partnerów

29 czerwca Lech Browary Wielkopolski staną otworem przed zwiedzającymi, którzy na własne oczy będą mogli przekonać się jak warzy się piwo Lech Pils. To dobra okazja by zobaczyć niedostępne dla szerszej publiczności miejsce narodzin jednego z symboli Poznania i Wielkopolski. Liczba miejsc ograniczona.

25 czerwca 2019

Nestlé Polska członkiem Polskiej Koalicji ds. Zrównoważonego Oleju Palmowego (PKZOP)

Od Partnerów

17 czerwca, Nestlé Polska zostało sygnatariuszem Polskiej Koalicji ds. Zrównoważonego Oleju Palmowego (PKZOP). Porozumienie podpisało 12 firm i organizacji. PKZOP będzie dążyć do osiągnięcia 100% zrównoważonego oleju palmowego w Polsce do 2023 roku.

25 czerwca 2019

Rozpoczął się program edukacji ekologicznej Procter and Gamble „Czysta Ziemia”

Od Partnerów

We współpracy z fundacją Nasza Ziemia P&G rozpoczyna w czerwcu akcję „Czysta Ziemia”, polegającą na zbieraniu śmieci z terenów otaczających szkoły na warszawskim Targówku. Tego typu działania odbyły się już w Aleksandrowie Łódzkim i będą kontynuowane w innych miejscach.

25 czerwca 2019

Praktyki CEMEX nominowane do rankingu najbardziej znaczących projektów społecznych biznesu

Od Partnerów

Dwa projekty zrealizowane przez CEMEX – ścieżka edukacyjna „Lipówka – Kopalnia przywrócona naturze” w Rudnikach oraz projekt „Woda dla miasta” zostały nominowane do rankingu inicjatyw o największej wartości dla społeczeństwa w mijającym 30-leciu. Ranking został zorganizowany przez ośrodek THINKTANK przy współpracy z Forum Odpowiedzialnego Biznesu w ramach projektu „30-lecie gospodarki wolnorynkowej w Polsce. Biznesie, co dalej?”. Ujęcie inicjatyw CEMEX w rankingu potwierdza zaangażowanie firmy w projekty o istotnym znaczeniu dla społeczności lokalnych.

25 czerwca 2019

#iloveyouhater. Coca-Cola wspiera osoby LGBTQ+

Od Partnerów

#iloveyouhater czyli nowa globalna kampania Sprite dotycząca wielu przejawów hejtu wobec różnych grup i indywidualności oraz dyskryminacji, szczególnie dyskryminacji osób ze środowisk LGBTQ+.

25 czerwca 2019

Polpharma ponownie liderem CSR w Polsce

Od Partnerów

Polpharma po raz drugi z rzędu zajęła pierwsze miejsce w kategorii generalnej w prestiżowym Rankingu Odpowiedzialnych Firm, organizowanym przez Akademię Leona Koźmińskiego, we współpracy z Forum Odpowiedzialnego Biznesu, firmą Deloitte oraz Dziennikiem Gazetą Prawną. To najważniejsze w Polsce zestawienie firm ocenianych pod kątem jakości zarządzania odpowiedzialnością społeczną biznesu.

24 czerwca 2019

Podcast: Budowanie włączającej organizacji otwartej na różnorodność pracowniczek i pracowników

Od Partnerów,

Polityka różnorodności to podejście firmy do tworzenia środowiska pracy, w którym pracownicy, niezależnie od różnic pomiędzy nimi, mają szanse na pełne wykorzystanie swojego potencjału. O tym rozmawiali uczestnicy/ki podcastu zrealizowanego przez firmę Deloitte.

24 czerwca 2019

Santander Innovation Day już po raz czwarty w Polsce

Od Partnerów

Santander Bank Polska spotkał się z firmami z sektora fintech. Startupy, które oferują rozwiązania wspierające bank i jego klientów m.in. w zakresie bezpieczeństwa, digitalizacji dokumentów oraz szeroko rozumianej transformacji cyfrowej usług finansowych mogły zaprezentować swoje pomysły podczas IV edycji Innovation Day.

24 czerwca 2019

Henkel Polska laureatem nagrody „Friendly Workplace 2019”

Od Partnerów

Firma Henkel Polska otrzymała wyróżnienie w tegorocznym plebiscycie „Friendly Workplace”. Kapituła programu doceniła politykę personalną firmy opartą na wzajemnym szacunku i poszanowaniu dla idei różnorodności, umożliwiającej stały rozwój zawodowy i osobisty pracowników.

24 czerwca 2019

ING nagrodzony w kategorii „Bank dla Seniora” XXIV edycji Rankingu Banków

Od Partnerów

ING Bank Śląski otrzymał trzy nagrody w XXIV edycji Rankingu Banków Miesięcznika Finansowego Bank 2019. Jury wyróżniło banki m.in. za aktywność w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu, otwartość na osoby z niepełnosprawnościami oraz dobrze oceniane przez klientów z różnych grup wiekowych.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc