Aktualności

Aktualności dotyczące wolontariatu i wolontariatu pracowniczego

30 listopada 2022

Co się dzieje w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym? [prasówka #9/2022]

W tym wydaniu prasówki obszerna paczka z materiałami video, w której znajdziemy relację z Forum Wolontariatu Pracowniczego w Gdańsku, zapis webinariów NIW-CRSO, IAVE i naszego ostatniego webinarium na temat wypalenia w wolontariacie. Miłego oglądania!

14 listopada 2022

Obejrzyj webinar: Wypalenie w wolontariacie – co powinien wiedzieć koordynator wolontariatu?

Sytuacja z początku roku 2022 pokazała nam, że temat wypalenia nie dotyczy tylko pracy zawodowej, ale może dotyczyć także aktywności społecznych i wolontariatu. Podczas webinarium poznaliśmy temat wypalenia, dowiedzieliśmy się, czym jest, jak je poznać, ale także jak nie doprowadzić do tego, żeby wolontariusze, których działaniami zarządzamy, się wypalali.

28 października 2022

Co się dzieje w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym? [prasówka #8/2022]

Witamy w kolejnej prasówce! Prezentujemy najciekawsze informacje, wydarzenia i zapowiedzi dotyczące sektora wolontariatu i wolontariatu pracowniczego w Polsce i na świecie. Najważniejsze informacje Wolontariat pracowniczy dla Ukrainy. Raport z badania. Raport jest kontynuacją wyników badania z jesieni 2021 roku pt. „Wolontariat…

29 września 2022

Co się dzieje w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym? [prasówka #7/2022]

Zapraszamy do kolejnej prasówki! Prezentujemy najciekawsze informacje, wydarzenia i zapowiedzi dotyczące sektora wolontariatu i wolontariatu pracowniczego w Polsce i na świecie.

31 sierpnia 2022

Co się dzieje w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym? [prasówka #6/2022]

Witamy w powakacyjnej prasówce! Prezentujemy najciekawsze informacje, wydarzenia i zapowiedzi dotyczące sektora wolontariatu i wolontariatu pracowniczego w Polsce i na świecie.

30 czerwca 2022

Co się dzieje w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym? [prasówka #5/2022]

Witamy w #5 prasówce w 2022. Prezentujemy najciekawsze informacje, wydarzenia i zapowiedzi dotyczące sektora wolontariatu i wolontariatu pracowniczego w Polsce i na świecie.

31 maja 2022

Co się dzieje w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym? [prasówka #4/2022]

Witamy #4 prasówce w 2022. Prezentujemy najciekawsze informacje, wydarzenia i zapowiedzi dotyczące sektora wolontariatu i wolontariatu pracowniczego w Polsce i na świecie. Najważniejsze informacje Publikowany corocznie przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” to największy w…

28 lutego 2022

Jak możesz wesprzeć Ukraińców i Ukrainki? [prasówka aktualizowana]

W związku z sytuacją w Ukrainie możemy wykazać się solidarnością z osobami dotkniętymi działaniami wojennymi, szukającymi w Polsce schronienia i bezpieczeństwa lub potrzebującymi pomocy na miejscu.

17 lutego 2022

Co się dzieje w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym? [prasówka #2/2022]

Witamy #2 prasówce w 2022. Prezentujemy najciekawsze informacje, wydarzenia i zapowiedzi dotyczące sektora wolontariatu w Polsce.

10 stycznia 2022

Co się dzieje w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym? [prasówka #1/2022]

Witamy w nowym roku! W #1 prasówce w 2022 prezentujemy najciekawsze informacje, wydarzenia i zapowiedzi.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc