Aktualności

Aktualności dotyczące wolontariatu i wolontariatu pracowniczego

8 listopada 2023

Co się dzieje w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym? [prasówka #10/2023]

Witamy w jesiennej prasówce podsumowującej październik. Końcówka roku jak zawsze obfituje w wydarzenia związane z wolontariatem. Na horyzoncie widać już zbliżający się dzień wolontariusza, ruszają także akcje świąteczne. Ale najważniejsza informacją jest ta, że w lutym przyszłego roku Points of Light Global Summit odbędzie się w Warszawie. Prezentujemy także inne ciekaw informacje, wydarzenia i zapowiedzi dotyczące sektora wolontariatu i wolontariatu pracowniczego w Polsce i na świecie z ostatniego miesiąca.

4 października 2023

Co się dzieje w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym? [prasówka #9/2023]

Witamy w powakacyjnej prasówce! Podsumowujemy wrzesień i jak zawsze prezentujemy najciekawsze informacje, wydarzenia i zapowiedzi dotyczące sektora wolontariatu i wolontariatu pracowniczego w Polsce i na świecie.

11 września 2023

Co się dzieje w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym? [prasówka #8/2023]

Witamy w powakacyjnej prasówce! Podsumowujemy końcówkę wakacji i początek września, gdzie naprawdę dużo się dzieje. Jak zawsze prezentujemy najciekawsze informacje, wydarzenia i zapowiedzi dotyczące sektora wolontariatu i wolontariatu pracowniczego w Polsce i na świecie.

3 sierpnia 2023

Co się dzieje w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym? [prasówka #7/2023]

Witamy w wakacyjnej prasówce! Zwykle wakacje kojarzą nam się z sezonem urlopowym, ale w tym roku wiele organizacji i osób opublikowało ciekawe artykuły i podcasty, do których warto sięgnąć. Mamy nadzieję, że dzięki prasówce wam nie uciekną. Jak zawsze prezentujemy najciekawsze informacje, wydarzenia i zapowiedzi dotyczące sektora wolontariatu i wolontariatu pracowniczego w Polsce i na świecie z ostatniego miesiąca.

29 czerwca 2023

Co się dzieje w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym? [prasówka #6/2023]

Najciekawsze informacje, wydarzenia i zapowiedzi dotyczące sektora wolontariatu i wolontariatu pracowniczego w Polsce i na świecie z ostatniego miesiąca.

31 maja 2023

Co się dzieje w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym? [prasówka #5/2023]

Witamy w prasówce! Prezentujemy najciekawsze informacje, wydarzenia i zapowiedzi dotyczące sektora wolontariatu i wolontariatu pracowniczego w Polsce i na świecie. 

30 maja 2023

Wolontariat pracowniczy dla postpandemicznego świata. Druga część globalnego raportu już opublikowana

International Association for Volunteer Effort (IAVE) opublikowało drugą część raportu „Corporate Volunteering for a Post-Pandemic World – The State of Health of Corporate Volunteering”, w którym wolontariat pracowniczy w Polsce został uwzględniony we własnym rozdziale.

8 maja 2023

Co się dzieje w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym? [prasówka #3+#4/2023]

Witamy w kolejnej prasówce! Prezentujemy najciekawsze informacje, wydarzenia i zapowiedzi dotyczące sektora wolontariatu i wolontariatu pracowniczego w Polsce i na świecie.

1 marca 2023

Co się dzieje w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym? [prasówka #2/2023]

Witamy w kolejnej prasówce! Prezentujemy najciekawsze informacje, wydarzenia i zapowiedzi dotyczące sektora wolontariatu i wolontariatu pracowniczego w Polsce i na świecie.

31 stycznia 2023

Co się dzieje w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym? [prasówka #1/2023]

Witamy w kolejnej prasówce! Prezentujemy najciekawsze informacje, wydarzenia i zapowiedzi dotyczące sektora wolontariatu i wolontariatu pracowniczego w Polsce i na świecie.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc