Aktualności

Aktualności dotyczące wolontariatu i wolontariatu pracowniczego

30 czerwca 2022

Co się dzieje w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym? [prasówka #5/2022]

Witamy w #5 prasówce w 2022. Prezentujemy najciekawsze informacje, wydarzenia i zapowiedzi dotyczące sektora wolontariatu i wolontariatu pracowniczego w Polsce i na świecie.

31 maja 2022

Co się dzieje w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym? [prasówka #4/2022]

Witamy #4 prasówce w 2022. Prezentujemy najciekawsze informacje, wydarzenia i zapowiedzi dotyczące sektora wolontariatu i wolontariatu pracowniczego w Polsce i na świecie. Najważniejsze informacje Publikowany corocznie przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” to największy w…

28 lutego 2022

Jak możesz wesprzeć Ukraińców i Ukrainki? [prasówka aktualizowana]

W związku z sytuacją w Ukrainie możemy wykazać się solidarnością z osobami dotkniętymi działaniami wojennymi, szukającymi w Polsce schronienia i bezpieczeństwa lub potrzebującymi pomocy na miejscu.

17 lutego 2022

Co się dzieje w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym? [prasówka #2/2022]

Witamy #2 prasówce w 2022. Prezentujemy najciekawsze informacje, wydarzenia i zapowiedzi dotyczące sektora wolontariatu w Polsce.

10 stycznia 2022

Co się dzieje w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym? [prasówka #1/2022]

Witamy w nowym roku! W #1 prasówce w 2022 prezentujemy najciekawsze informacje, wydarzenia i zapowiedzi.

15 grudnia 2021

Co się dzieje w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym? [prasówka #4]

Grudzień jak zawsze obfituje w duża liczbę informacji o wolontariacie. W końcu to miesiąc z Międzynarodowym Dniem Wolontariusza. W #4 prasówce podsumowujemy najciekawsze informacje, wydarzenia i zapowiedzi. Zapraszamy też do zapoznania się ze „Ściągawką”, którą przygotowaliśmy dla koordynatorów wolontariatu pracowniczego.

17 listopada 2021

Co się dzieje w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym? [prasówka #3]

Stale śledzimy informacje o wolontariacie i wolontariacie pracowniczym w Polsce i na świecie. Dziennie spływa do nas nawet kilkaset linków. Chcemy się dzielić tymi, które naszym zdaniem mogą Was zainteresować, zainspirować, rozwinąć, lub zmienić wasze spojrzenie na wolontariacki świat. Wiemy,…

5 listopada 2021

Co się dzieje w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym? [prasówka #2]

Stale śledzimy informacje o wolontariacie i wolontariacie pracowniczym w Polsce i na świecie. Dziennie spływa do nas nawet kilkaset linków. Chcemy się dzielić tymi, które naszym zdaniem mogą Was zainteresować, zainspirować, rozwinąć, lub zmienić wasze spojrzenie na wolontariacki świat.

14 października 2021

Co się dzieje w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym? [prasówka #1]

Stale śledzimy informacje o wolontariacie i wolontariacie pracowniczym w Polsce i na świecie. Dziennie spływa do nas nawet kilkaset linków. Chcemy się dzielić tymi, które naszym zdaniem mogą Was zainteresować, zainspirować, rozwinąć, lub zmienić wasze spojrzenie na wolontariacki świat.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc