Aktualności

Aktualności dotyczące wolontariatu i wolontariatu pracowniczego

9 kwietnia 2024

Co się dzieje w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym? [prasówka #03/2024]

W najnowszej prasówce polecamy podsumowanie marcowych wydarzeń w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym, w tym między innymi zapis konferencji „Nadija Connects – łączymy biznes z misją społeczną”, raport o wpływie wolontariuszy na dziąłania klumatyczne od UNV oraz publikację o eko-aktywizacji pracowników od Stena Recycling.

11 marca 2024

Co się dzieje w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym? [prasówka #02/2024]

W najnowszej prasówce polecamy szczególnie Raport „The State of Corporate Volunteering” od Benevity oraz nowe kampanie Szlachetnej Paczki i wolontariatu w Warszawie. Na mapie Centrów Wolontariatu zagościł Poznań, a Operacja Rzeka rozpoczęła poszukiwania wolontariuszy. Zachęcamy także do lektury całej prasówki, w której znajdziecie informacje, wydarzenia i zapowiedzi dotyczące sektora wolontariatu i wolontariatu pracowniczego w Polsce i na świecie.

13 lutego 2024

Co się dzieje w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym? [prasówka #01/2024]

W najnowszej prasówce polecamy szczególnie: wypełnienie ankiety do badania motywacji i predyspozycji do angażowania się w wolontariat, Raport „The State of Corporate Volunteering” od Benevity, publikację od Centrum Wolontariatu w Seulu oraz ciekawe narzędzia. Zachęcamy także do lektury całej prasówki, w której znajdziecie informacje, wydarzenia i zapowiedzi dotyczące sektora wolontariatu i wolontariatu pracowniczego w Polsce i na świecie.

8 stycznia 2024

Co się dzieje w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym? [prasówka #12/2023]

Witamy w prasówce podsumowującej grudzień, najintesywniejszy miesiąc dla wolontariatu, przez Międzynarodowy Dzień Wolontariusza oraz realizację akcji świątecznych. Prezentujemy informacje, wydarzenia i zapowiedzi dotyczące sektora wolontariatu i wolontariatu pracowniczego w Polsce i na świecie.

5 grudnia 2023

Co się dzieje w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym? [prasówka #11/2023]

Witamy w prasówce podsumowującej listopad. Prezentujemy informacje, wydarzenia i zapowiedzi dotyczące sektora wolontariatu i wolontariatu pracowniczego w Polsce i na świecie z ostatniego miesiąca.

8 listopada 2023

Co się dzieje w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym? [prasówka #10/2023]

Witamy w jesiennej prasówce podsumowującej październik. Końcówka roku jak zawsze obfituje w wydarzenia związane z wolontariatem. Na horyzoncie widać już zbliżający się dzień wolontariusza, ruszają także akcje świąteczne. Ale najważniejsza informacją jest ta, że w lutym przyszłego roku Points of Light Global Summit odbędzie się w Warszawie. Prezentujemy także inne ciekaw informacje, wydarzenia i zapowiedzi dotyczące sektora wolontariatu i wolontariatu pracowniczego w Polsce i na świecie z ostatniego miesiąca.

4 października 2023

Co się dzieje w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym? [prasówka #9/2023]

Witamy w powakacyjnej prasówce! Podsumowujemy wrzesień i jak zawsze prezentujemy najciekawsze informacje, wydarzenia i zapowiedzi dotyczące sektora wolontariatu i wolontariatu pracowniczego w Polsce i na świecie.

11 września 2023

Co się dzieje w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym? [prasówka #8/2023]

Witamy w powakacyjnej prasówce! Podsumowujemy końcówkę wakacji i początek września, gdzie naprawdę dużo się dzieje. Jak zawsze prezentujemy najciekawsze informacje, wydarzenia i zapowiedzi dotyczące sektora wolontariatu i wolontariatu pracowniczego w Polsce i na świecie.

3 sierpnia 2023

Co się dzieje w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym? [prasówka #7/2023]

Witamy w wakacyjnej prasówce! Zwykle wakacje kojarzą nam się z sezonem urlopowym, ale w tym roku wiele organizacji i osób opublikowało ciekawe artykuły i podcasty, do których warto sięgnąć. Mamy nadzieję, że dzięki prasówce wam nie uciekną. Jak zawsze prezentujemy najciekawsze informacje, wydarzenia i zapowiedzi dotyczące sektora wolontariatu i wolontariatu pracowniczego w Polsce i na świecie z ostatniego miesiąca.

29 czerwca 2023

Co się dzieje w wolontariacie i wolontariacie pracowniczym? [prasówka #6/2023]

Najciekawsze informacje, wydarzenia i zapowiedzi dotyczące sektora wolontariatu i wolontariatu pracowniczego w Polsce i na świecie z ostatniego miesiąca.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc