Aktualności

Wiadomości i informacje, których autorem jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

20 grudnia 2019

Tesco Polska w #OdPOWIEDZialnie o niemarnowaniu żywności

Zbliżają się okres świąteczny, który wiąże się też z problemem marnowania żywności. W ramach kolejnego odcinka #OdPOWIEDZialnie poruszamy temat odpowiedzialnej konsumpcji produktów żywnościowych. Eksperckiej wypowiedzi udzieliła Daria Kulińska, dyrektorka komunikacji Tesco Polska.

20 grudnia 2019

21. edycja Kompendium CSR z udziałem ekspertów Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Ukazała się 21. edycja Kompendium CSR. W gronie autorek i autorów tekstów są także Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz Karol Krzyczkowski, menedżer projektów FOB.

20 grudnia 2019

Życzenia od Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Uskrzydlających relacji prywatnych i zawodowych, wielu inspiracji i inspirowania innych oraz odwagi w podejmowaniu decyzji zmieniających na lepsze świat. A także wszelkiej pomyślności na ten Świąteczny czas i w całym Nowym Roku, harmonii i równowagi w łączeniu tego, co w życiu ważne życzą Zarząd i Zespół Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

19 grudnia 2019

W dniach 23 grudnia – 1 stycznia biuro FOB zamknięte

W przerwie świątecznej od 23 grudnia do 1 stycznia biuro Forum Odpowiedzialnego Biznesu będzie zamknięte, a pracownicy przebywać będą na urlopie wypoczynkowym. Przepraszamy za ewentualne niedogodności.

19 grudnia 2019

Cele Zrównoważonego Rozwoju wymagają od biznesu i jego otoczenia partnerskiej współpracy – trwają zgłoszenia dobrych praktyk

Czwarty tekst z cyklu artykułów edukujących w zakresie Celów Zrównoważonego Rozwoju, będący jednocześnie inspiracją dla firm do zgłaszania działań CSR i dotyczących zrównoważonego rozwoju do Raportu ,,Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”, został poświęcony partnerstwu na rzecz realizacji celów.

16 grudnia 2019

Jak biznes działa na rzecz pokoju? Trwają zgłoszenia dobrych praktyk

Firmy, które realizują praktyki wspierające budowanie inkluzywnych i sprawiedliwych społeczeństw, mogą zgłaszać swoje działania do Raportu “Odpowiedzialny biznes w Polsce 2019. Dobre praktyki”. Artykuł powstał w ramach cyklu materiałów, przygotowanego w oparciu o popularny podział SDGs na 5 obszarów: People-Planet-Prosperity-Peace-Partnership….

13 grudnia 2019

Cele Zrównoważonego Rozwoju: PLANETA. Trwają zgłoszenia dobrych praktyk

Przedstawiamy kolejny tekst z cyklu artykułów mających na celu zainspirowanie firm do zgłaszania swoich działań z zakresu CSR i zrównoważonego rozwoju do 18. edycji Raportu “Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”. Zakwalifikowanym do raportu praktykom przyporządkowane są wybrane Cele Zrównoważonego Rozwoju (SDGs). Udział w raporcie jest bezpłatny.

13 grudnia 2019

“Zielona rewolucja” – dodatek tematyczny Gazety Wyborczej

14 grudnia w Gazecie Wyborczej ukaże się edukacyjna publikacja pt. „Zielona Rewolucja”, stworzona przez Medical Media Solutions. Partnerem merytorycznym jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

12 grudnia 2019

Brown-Forman o odpowiedzialnej konsumpcji

Zbliża się czas sylwestrowych zabaw. W związku z tym w ramach #OdPOWIEDZialnie wraz z firmą Brown-Forman Polska poruszamy temat odpowiedzialnej konsumpcji napojów alkoholowych.

10 grudnia 2019

Dziś Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka

10 grudnia na całym świecie obchodzimy Międzynarodowy Praw Dzień Człowieka. To już 71. rocznica przyjęcia przez ONZ Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc