Aktualności

Informacje z zakresu CSR od firm partnerskich Forum Odpowiedzialnego Biznesu

7 lipca 2022

Polskie Sieci Elektroenergetyczne liderem branżowym Rankingu Odpowiedzialnych Firm

Polskie Sieci Elektroenergetyczne zajęły pierwsze miejsce w kategorii „energetyka, paliwa, wydobycie” w XVI Rankingu Odpowiedzialnych Firm. W klasyfikacji generalnej operator systemu przesyłowego zajął piąte miejsce na ponad 70 firm, uzyskując 90 punktów na 100 możliwych.

6 lipca 2022

Allegro zdobywcą trzeciego miejsca w generalnej klasyfikacji Rankingu Odpowiedzialnych Firm

Już po raz 16. zostały wręczone nagrody w ramach Rankingu Odpowiedzialnych Firm. Ceremonia odbyła się w Warszawie w Akademii Leona Koźmińskiego. Allegro z sukcesem debiutowało w tym uznanym zestawieniu, zostając liderem w kategorii branżowej handel. W ogólnej klasyfikacji firma znalazła się na trzecim miejscu, zdobywając 94 punkty na 100 możliwych.

5 lipca 2022

Santander Bank Polska wśród najbardziej odpowiedzialnych społecznie firm

Bank zajął drugie miejsce w Rankingu Odpowiedzialnych Firm, którego partnerem merytorycznym jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Ponadto, Santander Bank Polska już po raz szósty otrzymał wyróżnienie w organizowanym przez tygodnik Polityka konkursie Listki CSR.

5 lipca 2022

ING liderem Rankingu Odpowiedzialnych Firm

ING Bank Śląski zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej szesnastej edycji Rankingu Odpowiedzialnych Firm.

5 lipca 2022

Kompania Piwowarska w Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2022

Kompania Piwowarska zajęła trzecie miejsce w XVI edycji Rankingu Odpowiedzialnych Firm w kategorii „dobra konsumpcyjne”. W klasyfikacji ogólnej zestawienia znalazła się na szóstym miejscu tj. dwa miejsca wyżej niż rok temu, uzyskując 88 punktów na 100 możliwych.

4 lipca 2022

Czyste Tatry razem z Biedronką

1 i 2 lipca na tatrzańskich szlakach odbyło się wielkie sprzątanie. Wolontariusze i miłośnicy gór sprzątali Tatrzański Park Narodowy w ramach 11. edycji projektu Czyste Tatry, którego partnerem już po raz czwarty jest sieć Biedronka.

1 lipca 2022

Ranking Odpowiedzialnych Firm: CEMEX Polska ponownie wśród liderów

CEMEX Polska w XVI edycji Rankingu Odpowiedzialnych Firm zajął 3. miejsce w kategorii „Produkcja przemysłowa i chemiczna” oraz 9. miejsce w klasyfikacji ogólnej. W ten sposób twórcy Rankingu docenili działania firmy w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu. Wyniki zestawienia poznaliśmy 30 czerwca br.

30 czerwca 2022

Biedronka zasilana zieloną energią

Do końca 2025 roku 2 tysiące sklepów sieci zostanie wyposażonych w instalacje fotowoltaiczne. W ten sposób Biedronka ograniczy wykorzystanie energii ze źródeł konwencjonalnych. 

30 czerwca 2022

PZU głównym sponsorem meczu charytatywnego Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy

Już w sobotę 23 lipca w TAURON Arenie Kraków odbędzie się mecz pokazowy Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na wsparcie dzieci i nastolatków dotkniętych wojną w Ukrainie. Grupa PZU, oficjalny sponsor Igi Świątek, został głównym sponsorem wydarzenia. 

30 czerwca 2022

Poznaj laureatów konkursu z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu 2022

Już po raz drugi z rzędu w ramach akcji Dnia Bezpiecznego Internetu, Samsung został partnerem konkursu na największą liczbę zorganizowanych inicjatyw. Szkoły, biblioteki czy inne placówki edukacyjne mogły zgłaszać swoje aktywności związane z cyfrowym bezpieczeństwem. Celem tej inicjatywy jest uświadomienie młodym ludziom, że o bezpieczeństwie w sieci należy pamiętać przez cały rok, także w okresie wakacyjnym, który to sprzyja nawiązaniu nowych znajomości – również tych przez Internet.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc