Aktualności

Informacje z zakresu CSR od firm partnerskich Forum Odpowiedzialnego Biznesu

15 lipca 2019

ADAMED zorganizuje letni obóz naukowy

14 lipca 50 najlepszych uczestników programu ADAMED SmartUP przez 2 tygodnie będzie mogło m.in. nauczyć się precyzyjnej sztuki szycia chirurgicznego, skonstruować samolot, zaprogramować robota oraz przetestować druk metodą 3D. 

15 lipca 2019

W Warszawie stanęły recyklomaty ufundowane przez firmę Coca-Cola

Na pl. Bankowym i przy ul. Ząbkowskiej stanęły pierwsze recyklomaty do selektywnej zbiórki odpadów opakowaniowych. Zebrane szkło, plastik i aluminium trafią do powtórnego wykorzystania, a zwracający je otrzymają eko-punkty, które będą mogli wymienić na zniżki u partnerów akcji.

12 lipca 2019

Trwa nabór wniosków do drugiej edycji programu stypendialnego BONA FIDE

Fundacja ORLEN – DAR SERCA rozpoczęła nabór do drugiej edycji programu stypendialnego BONA FIDE. Polscy studenci, zdobywający wykształcenie na zagranicznych uczelniach, mogą ubiegać się o dofinansowanie o wartości nawet 150 tys. zł. Wnioski można składać do 29 lipca br.

12 lipca 2019

„Wiem, że warto się uczyć” – stypendialny program Henkel Polska i Fundacji Polki Mogą Wszystko

Henkel Polska i Fundacja Polki Mogą Wszystko inicjują już 12-stą edycję programu „Wiem, że warto się uczyć”, w ramach którego przyznawane są stypendia naukowe wychowankom domów dziecka oraz podopiecznym rodzin zastępczych. W tegorocznej edycji zostanie przyznanych 27 stypendiów.

12 lipca 2019

Kobiety w biznesie. Marzenia a rzeczywistość

Raport „Kobiety w biznesie. Marzenia a rzeczywistość” został przygotowany przez zespół Fundacji Liderek Biznesu pod kierownictwem Anny Sirockiej. Raport wskazuje cechy potrzebne do osiągnięcia sukcesu przez kobiety oraz koszty z tym związane.

11 lipca 2019

Biedronka spełnia piłkarskie marzenia. Polacy zagrają o tytuł mistrzów świata

Finały siódmych Mistrzostw odbędą się w niedzielę 14 lipca, na stadionie Legii Warszawa. Sponsorem głównym mundialu jest Biedronka, która m.in. przekazała młodym piłkarzom 24 tysiące butelek wody mineralnej, tonę jabłek i tonę bananów.

11 lipca 2019

Trwa czwarta edycja akcji BNP Paribas Bank Polska „Dzieciaki do Rakiet”

Dzieciaki do Rakiet to akcja promująca grę w tenisa. Po evencie w Sopocie czas na kolejne wydarzenie – 13 lipca mini korty staną na Plaży Miejskiej w Krynicy Morskiej. Przez cały dzień dzieci będą mogły tam zagrać w tenisa. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Iga Świątek.

11 lipca 2019

Amica podpowiada, jak być less waste na co dzień

Trend na bycie zero waste z dnia na dzień zyskuje więcej zwolenników, ponieważ zdajemy sobie sprawę ze zmian klimatycznych i innych skutków procesu marnowania. Jednak nadal wielkim problemem pozostaje marnowanie jedzenia, dlatego firma Amica podała porady dla wprowadzenia strategii zero waste w życiu powszednim.

11 lipca 2019

AmRest doceniony za działania w zakresie CSR

AmRest zadebiutował w prestiżowym rankingu Marka Godna Zaufania. W tegorocznej edycji Spółka została doceniona za realizację strategii CSR, zajmując pierwsze miejsce w kategorii: firma społecznie odpowiedzialna.

11 lipca 2019

Adamed stawia na ekologię

Troska o środowisko to istotny czynnik przy planowaniu wszystkich działań Adamedu. Firma, stawiająca w centrum swoich działań dobro pacjentów i odpowiadająca na kluczowe wyzwania współczesnej medycyny, rozumie jak ogromny wpływ na zdrowie ludzi ma czyste środowisko.  

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc