Aktualności

Informacje z zakresu CSR od firm partnerskich Forum Odpowiedzialnego Biznesu

25 marca 2019

Partnerzy Forum Odpowiedzialnego Biznesu laureatami konkursu „Etyczna Firma 2018”

W organizowanym przez Puls Biznesu konkursie „Etyczna Firma” nagradzane są firmy, które w sposób systemowy prowadzą działania na rzecz budowy i wzmacniania kultury organizacyjnej opartej na etyce. Wśród laureatów tegorocznej edycji konkursu znaleźli się także partnerzy Forum Odpowiedzialnego Biznesu. 

25 marca 2019

Mniej niż połowa rodziców rozmawia z dziećmi o finansach i oszczędzaniu, a ponad 1/3 popełnia podstawowe błędy

Z badań przeprowadzonych na zlecenie Santander Bank Polska wynika, że tylko 47% rodziców dzieci w wieku 5-14 lat rozmawia z nimi o finansach, oszczędzaniu i planowaniu zakupów. Ponad 1/3 rodziców popełnia przynajmniej jeden z błędów, wskazywanych przez psychologów. Dlatego Santander Bank Polska realizuje inicjatywę Finansiaki, dzięki której rodzice i nauczyciele poznają przyjemne i skuteczne metody wprowadzania dzieci w świat pieniędzy, niezależnie od wieku.

25 marca 2019

Znamy finalistów 18. edycji konkursu Artystyczny Podróż Hestii

25 młodych artystów z całej Polski zyskało uznanie jury 18. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii. Zgłoszone przez nich prace wyraźnie odpowiadają na współczesną potrzebę autentyczności i aktualności. O tym, w jakim kierunku najmłodsza generacja polskich artystów rozwija swoje poszukiwania będzie można dowiedzieć się podczas wystawy finałowej w Muzeum nad Wisłą – filii Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Wystawa potrwa od 6 do 19 maja br. 17 maja odbędzie się zaś Gala Finałowa, podczas której poznamy laureatów konkursu.

25 marca 2019

PZU oferuje płatne praktyki dla studentów lub absolwentów w ramach kampanii „Praktycznie – fantastycznie”

Kampania jest kontynuacją działań employer branding PZU realizowanych pod hasłem „Jedna praca – dwa wymiary”. Pierwszym wymiarem jest zdobywanie doświadczenia w  innowacyjnej firmie. Drugi wymiar podkreśla perspektywy zawodowe, jakie można dzięki temu zyskać. Jednocześnie zachęca kandydatów do realizowania swoich ambicji i rozpoczęcia kariery w instytucji, która niesie pomoc swoim klientom.

25 marca 2019

Przedłużono termin podania wniosków na program „Działamy lokalnie” od ArcelorMittal

ArcelorMittal Poland oraz Centrum Aktywności Obywatelskiej w Dąbrowie Górniczej przedłużają termin podania wniosków na kolejną edycję programu grantowego „Działamy lokalnie” 2019. W programie mogą wziąć udział organizacje pozarządowe, spółdzielnie socjalne oraz grupy nieformalne, które działają na rzecz mieszkańców Dąbrowy Górniczej.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc