Aktualności

7 marca 2019

Santander Bank Polska ogłasza nabór na wakacyjne programy stypendialne na Yale University i Georgetown University

Od Partnerów

Santander Bank Polska ogłasza nabór studentów na wakacyjne programy stypendialne na Yale University i Georgetown University. Do udziału w projekcie mogą aplikować studenci wszystkich uczelni na świecie, które biorą udział w programie Santander Universidades.

7 marca 2019

Start zgłoszeń do 19. edycji programu „L’Oréal Dla Kobiet i Nauki”

Od Partnerów

Do 30 kwietnia trwa nabór zgłoszeń do 19. edycji programu „L’Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki”. Kobiety prowadzące badania z zakresu szeroko pojętych nauk o życiu mają dodatkową szansę na promowanie swoich osiągnięć naukowych oraz uzyskanie wsparcia finansowego.

7 marca 2019

Orange podpowiada, jak walczyć z mową nienawiścią w sieci

Od Partnerów

Co trzeci nastolatek spotkał się z mową nienawiści, a prawie 9% doświadczyło jej osobiście – wynika z badań EU Kids online 2018, prowadzonych pod kierownictwem prof. UAM Jacka Pyżalskiego w partnerstwie z Fundacją Orange. Mowa nienawiści i agresja stały się poważnym problemem. Firma Orange przeprowadziła badanie, które efektem jest Raport EU Kids i porady ułatwiające walkę z nienawiścią w cyberprzestrzeni.

7 marca 2019

Trwa X edycja plebiscytu „Złoty Bankier”

CSR w Polsce

W jubileuszowej X edycji plebiscytu „Złoty Bankier” internauci mogą do 17 marca oddać głosy w trzech kategoriach: „Bank wrażliwy społecznie”, „Najlepszy spot reklamowy”, „Najlepszy bank w social media”. Patronem plebiscytu jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

6 marca 2019

Veolia promuje odnawianie zasobów świata

Od Partnerów

5 marca rozpoczęła się kampania Veolii w Polsce. Firma popularyzuje rozwiązania z zakresu gospodarki o obiegu zamkniętym.

6 marca 2019

CEMEX Ventures ogłasza konkurs dla startupów budowlanych

Od Partnerów

CEMEX Ventures ogłasza konkurs skierowany do przedsiębiorców i start-upów, które chcą wprowadzać innowacje w branży budowlanej. Nabór zgłoszeń trwa od 19 lutego do 21 kwietnia i jest skierowany do uczestników z całego świata. Pod hasłem „Zgłoś się. Rozwiń się. Wyróżnij…

5 marca 2019

Lotos głównym sponsorem Jazz Festival Bielska Zadymka Jazzowa

Od Partnerów

W sobotę 2 marca rusza XXI edycja LOTOS Jazz Festival Bielska Zadymka Jazzowa. Grupa LOTOS od 2004 roku wspiera to wydarzenie jako sponsor główny.

5 marca 2019

Bank BGŻ BNP Paribas ogłasza 5 marca Ogólnopolskim Dniem Doceniania

Od Partnerów

W ramach projektu #DOCENIAJnieoceniaj aby zwrócić uwagę na problem niedocenienia i zachęcić Polaków do wyrażania pozytywnych opinii, Bank BGŻ BNP Paribas ogłosił dzień 5 marca Ogólnopolskim Dniem Doceniania.

5 marca 2019

Debata Rzeczpospolitej „Raportowanie niefinansowe – bilans pierwszego roku i lekcje na przyszłość”

Aktualności FOB, CSR w Polsce

28 lutego w redakcji dziennika „Rzeczpospolita” odbyła się debata „Raportowanie niefinansowe – bilans pierwszego roku i lekcje na przyszłość”. Udział w dyskusji wziął Tadeusz Joniewicz, menedżer projektów Forum Odpowiedzialnego Biznesu, koordynator konkursu Raporty Społeczne.

4 marca 2019

Znamy laureatów i laureatki X Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności”. Michał Szafrański z nagrodą FOB

Aktualności FOB, CSR w Polsce

W sobotę 2 marca poznaliśmy laureatów i laureatki X edycji Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności”. Anna Dereszowska, Anita Sokołowska i Bartek Kasprzykowski to laureaci wybrani przez internautów. Nagrodę Honorową Kapituły otrzymała Anja Rubik, a nagrodę specjalną Magazynu SHOW – Małgorzata Rozenek-Majdan. Przyznano również Gwiazdę Dobroczynności Forum Odpowiedzialnego Biznesu, patrona plebiscytu, która trafiła do Michała Szafrańskiego.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc