Aktualności

28 lutego 2022

Orange: #JesteśmyzWami #мизвами

W tym trudnym czasie Orange Polska pomaga obywatelom Ukrainy w kontakcie z bliskimi rozdając na przejściach granicznych darmowe startery, obniżając ceny połączeń i rezygnując z opłat roamingowych na rzecz ukraińskiego operatora. Firma zapewniła schronienie i opiekę ponad 200 osobom w swoim ośrodku szkoleniowym. Wspiera też służby i organizacje koordynujące pomoc dla uchodźców.

28 lutego 2022

Rossmann dla Ukrainy

Od ataku Rosji na Ukrainę firma Rossmann włączyła się w pomaganie naszym sąsiadom. W asortymencie ma wiele produktów niezbędnych uchodźcom: środki higieny, pieluchy, żywność dla dzieci. Rossmann zamierza sukcesywnie wspierać nimi organizacje zajmujące się pomocą dla Ukrainy.

28 lutego 2022

ING pomaga Ukrainie

ING Bank Śląski wspólnie z Fundacją ING Dzieciom uruchomił zbiórkę pieniędzy dla poszkodowanych w wyniku wojny w Ukrainie. Każdy może dołączyć. Wystarczy zrobić przelew dobroczynny. Bank deklaruje podwojenie zebranej kwoty. Dodatkowo przekaże 1 mln zł organizacjom zajmującym się wsparciem i opieką nad uchodźcami w Polsce.

28 lutego 2022

ERGO Hestia włącza się do pomocy poszkodowanym w wyniku wojny w Ukrainie

ERGO Hestia sfinansuje krótkoterminowe ubezpieczenie OC wszystkim uchodźcom przybywającym do Polski z Ukrainy.

28 lutego 2022

BNP Paribas Bank Polska znosi opłaty dla klientów_ek z Ukrainy

BNP Paribas Bank Polska poinformował, że znosi opłaty za między innymi za przelewy środków na Ukrainę, wpłacanie i wypłacanie gotówki w oddziałach banku i wypłaty z bankomatów.

28 lutego 2022

PKN Orlen rozwiązuje umowy ze stacjami sztucznie zawyżającymi ceny paliw

W przesłanym 25 lutego oświadczeniu, PKN ORLEN poinformował, że rozwiązuje w trybie natychmiastowym umowy z 9 stacjami sztucznie zawyżającymi ceny paliw, w tym zarówno z siecią odbierającą ich paliwa, jak i stacją korzystającą z szyldu.

25 lutego 2022

T-Mobile udostępnia darmowe połączenia międzynarodowe do Ukrainy

W obliczu wydarzeń w Ukrainie firma T-Mobile dostępnia darmowe połączenia międzynarodowe do Ukrainy i przekazuje swoim klientom bezpłatne gigabajty.

25 lutego 2022

Biedronka pomaga pracownikom z Ukrainy

Sieć Biedronka podjęła decyzję o przyznaniu wszystkim pracownikom obywatelstwa ukraińskiego zatrudnionym na umowę o pracę bezzwrotnego wsparcia finansowego w wysokości 1000 zł. To gest solidarności sieci z ukraińskimi pracownikami, szczególnie ważny dla tych, których rodziny pozostały na Ukrainie.

25 lutego 2022

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę

W tym wyjątkowo trudnym dla Ukrainy czasie Orange Polska i nju mobile od jutra obniżają ceny połączeń międzynarodowych z Polski na Ukrainę o ponad 80%. To wsparcie znacząco ułatwi kontakty mieszkającym w Polsce Ukraińcom z ich rodzinami i bliskimi pozostającymi w kraju.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc