Aktualności

22 stycznia 2021

Dzień bez Opakowań Foliowych

Od Partnerów

23 stycznia obchodzimy „Dzień bez Opakowań Foliowych”.Z tej okazji analitycy Santander Bank Polska postanowili przyjrzeć się polskiemu rynkowi produkcji opakowań i temu jak pandemia i związane z nią czasowe zatrzymanie gospodarek na całym świecie wpłynęło na jego kondycję, a także przeanalizować perspektywy dla branży na 2021 rok.

22 stycznia 2021

Dar Fundacji Amicis dla szpitala powiatowego w Międzychodzie

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Pandemia koronawirusa negatywnie wpływa na funkcjonowanie polskich szpitali, które często zmagają się z niedoborem sprzętu ratującego życie pacjentów. Finansowana przez Grupę Amica Fundacja Amicis przekazała nowoczesne urządzenie wspomagające oddychanie Szpitalowi Powiatowemu w Międzychodzie.

22 stycznia 2021

PKN ORLEN wesprze innowacyjne projekty

Od Partnerów

PKN ORLEN oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju podpisały list intencyjny dotyczący wspólnej organizacji i finansowania różnych koncepcji konkursów grantowych o charakterze badawczo-rozwojowym.

21 stycznia 2021

ORLEN i Energa planują kolejne megawaty z OZE w Wielkopolsce

Od Partnerów

​Energa z Grupy ORLEN planuje realizację nowej farmy fotowoltaicznej PV Mitra o mocy ok. 100 MW. Inwestycja powstanie na poeksploatacyjnych terenach kopalni Adamów w gminie Przykona w Wielkopolsce.

21 stycznia 2021

IKEA “Energia słoneczna dla domu” w nowej odsłonie

Od Partnerów

IKEA rozpoczęła współpracę z firmą FOTON Technik sp. z o.o. w zakresie realizacji kompleksowej usługi sprzedaży oraz montażu instalacji fotowoltaicznych.

21 stycznia 2021

Carrefour rusza z akcją „STOP Marnowaniu Żywności”

Od Partnerów

Badania dowodzą, że każdego miesiąca statystyczny Polak traci 50 zł za sprawą niewykorzystanej żywności, która trafia na śmietnik, a Polska zajmuje niechlubne 5 miejsce w zakresie marnowania żywności pośród wszystkich krajów europejskich.

21 stycznia 2021

Podsumowanie działań Fundacji ING Dzieciom w 2020 roku

Od Partnerów

W roku 2020 Fundacja ING Dzieciom pomagała dzieciom w nauce zdalnej i szpitalom w ich walce z pandemią COVID-19, ale nie tylko.

21 stycznia 2021

Bank BNP Paribas partnerem portalu teamrodzina.pl promującego partnerski model rodziny

Od Partnerów

Bank BNP Paribas kontynuuje współpracę z Fundacją Share the Care stawiającą sobie za cel promowanie partnerskiego modelu rodziny, w którym obowiązki domowe i opieka nad dziećmi są dzielone pomiędzy oboje rodziców.

20 stycznia 2021

PKN ORLEN razem z Polskim Komitetem Olimpijskim na kolejne cztery lata

Od Partnerów

PKN ORLEN pozostanie sponsorem strategicznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej przez kolejne cztery lata.

20 stycznia 2021

Pracownicy Banku BNP Paribas będą wspierać Stowarzyszenie Aktywnie Przeciwko Depresji i Fundację Synapsis w ramach programu odpisów od pensji „Wspieram cały rok”

Od Partnerów

Rozpoczyna się kolejny rok programu filantropii indywidualnej pracowników Banku BNP Paribas „Wspieram cały rok”.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc