Aktualności

12 lutego 2021

Specjalistyczny sprzęt i odzież ochronna dla strażaków z Wielkopolski od Stena Recycling

Od Partnerów

Specjalistyczny sprzęt niezbędny strażakom – ratownikom trafił właśnie do OSP w Swarzędzu i Czerniejowie oraz do Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 3 w Poznaniu. To kolejny przykład wieloletniej, dobrej współpracy pomiędzy Strażą Pożarną a oddziałem Stena Recycling w Swarzędzu.

11 lutego 2021

Jak sfinansować zieloną transformację gospodarek i firm?

Od Partnerów

W najbliższych dziesięcioleciach czeka nas ogromna zmiana związana z reformą całych gospodarek tak, aby były bardziej „zielone”. Unia Europejska dąży w stronę zeroemisyjności, w tym celu zaproponowano nową strategię wspólnoty „Europejski Zielony Ład”.

11 lutego 2021

Auchan na rzecz niemarnowania żywności

Od Partnerów

Działania na rzecz niemarnowania żywności, wpisane w strategię #Auchan2022 obejmują 3 główne obszary: specjalną, promocyjną strefę z produktami o krótkich terminach przydatności do spożycia, przekazywanie żywności Federacji Polskich Banków Żywności oraz partnerstwo z aplikacją Too Good To Go.

11 lutego 2021

Dzień Bezpiecznego Internetu 2021, czyli jak w czasie pandemii zadbać o dzieci w sieci

Od Partnerów

Obchody Dnia Bezpiecznego Internetu 2021 rozpoczynają się od konferencji online dla nauczycieli i rodziców. Partnerem wydarzenia jest Fundacja Orange

11 lutego 2021

Twoje gigabajty mają moc – posadźmy razem las na zawsze

Od Partnerów

Rusza akcja Orange Flex, w której można przekazać wolne gigabajty dostępne w ramach Planu, by później zamienić je w prawdziwy las.

11 lutego 2021

PZU wspiera walkę z koronawirusem

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Stu pracowników PZU wspiera konsultantów infolinii Narodowego Programu Szczepień. Pracownicy ubezpieczyciela odbierają telefony od Polaków dzwoniących pod numer 989. Infolinia jest czynna całą dobę, siedem dni w tygodniu.

11 lutego 2021

Liderki biznesu chcą wykorzystać szanse, jakie przynosi nowa rzeczywistość

Od Partnerów

Wyniki globalnego badania KPMG na temat opinii menedżerek pełniących funkcje zarządcze w firmach wskazały, że pandemia COVID-19 może wspierać niwelowanie nierówności ze względu na płeć, jednak aby osiągnąć parytet w zarządach spółek muszą nastąpić radykalne zmiany.

11 lutego 2021

Kolejne wsparcie LOTOSU dla szpitali

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Grupa LOTOS od początku pandemii włącza się w walkę z koronawirusem. Ważnym jej elementem jest wsparcie placówek systemu ochrony zdrowia w Polsce.

11 lutego 2021

Bezpieczni w sieci

Od Partnerów

9 lutego przypada Dzień Bezpiecznego Internetu. To okazja do zastanowienia się nad tym, jakie możliwości, ale i zagrożenia niesie za sobą korzystanie z sieci.

11 lutego 2021

Nestlé stawia na rolnictwo regeneracyjne – również w Polsce

Od Partnerów

W zaprezentowanej przez Nestlé mapie drogowej do osiągnięcia zerowej emisji netto do 2050 roku ważnym punktem są działania w obszarze rolnictwa regeneracyjnego . W ciągu pięciu lat firma będzie w ten sposób pozyskiwać 20% kluczowych surowców, zaś do 2030 roku – połowę.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc