Aktualności

16 maja 2023

Beton Vertua® na ekologicznym osiedlu w Warszawie

Od Partnerów

Na powstającym osiedlu Pozytywny Mokotów użyto niskoemisyjnego betonu Vertua® z oferty Cemex Polska. W trzecim etapie projektu wykorzystano ten innowacyjny produkt po raz pierwszy. Rozwiązanie umożliwi redukcję śladu węglowego inwestycji deweloperskiej Yareal, której wykonawcą generalnym jest FineTech Construction.

12 maja 2023

Provident Polska laureatem konkursu „Fair to Women” drugi rok z rzędu

Od Partnerów

Provident Polska po raz drugi został nagrodzony w konkursie “Fair to Women” organizowanym przez Fundację Vox Feminae. Doceniono te organizacje, które znacząco wyróżniają się na polskim rynku swoimi działaniami na rzecz wyrównywania szans kobiet.

12 maja 2023

Santander zainwestuje dodatkowe 400 milionów euro w edukację i wspieranie przedsiębiorczości

Od Partnerów

Ana Botín potwierdziła dalsze wsparcie Grupy Santander dla uczelni wyższych. Bank w latach 2023–2026 przeznaczy dodatkowe 400 milionów euro w edukację, zwiększanie szans na zatrudnienie i wspieranie przedsiębiorczości. W ciągu ostatnich 26 lat Santander zainwestował w szkolnictwo wyższe 2,2 mld euro.

12 maja 2023

Pustułki podpatrzone w budkach lęgowych Cemex

Od Partnerów

Cemex od 2011 roku wspiera ochronę pustułek, które zamieszkują tereny cementowni należących do firmy. Od samego początku istotnym działaniem podejmowanym przez Cemex jest monitoring gniazd. W tym roku do uważnej obserwacji wydarzeń w budkach lęgowych firma zachęca również internautów, organizując dla nich konkurs.

11 maja 2023

Inspiruj(SI)ę w Dzień bez Śmiecenia

Od Partnerów

11 maja ruszyła 17. edycja kampanii Dzień bez Śmiecenia, prowadzonej przez Rekopol OOO S.A. Pod hasłem „Inspiruj(SI)ę!” organizatorzy zachęcają do promowania prawidłowych postaw ekologicznych w środowisku lokalnym

11 maja 2023

Join the CEE Sustainable Finance Summit (15-19 May, Prague)

ESG na świecie

The CEE Sustainable Finance Summit happening between 15 – 19 May 2023 in Prague is the largest specialised hybrid event focused on sustainability in finance and business in Central and Eastern European (CEE) region. It aims to ignite discussions about what opportunities sustainable finance and a pivot to sustainability integration offer to the wider region.

11 maja 2023

Webinar „Strategy and Leadership in the Age of ESG”

Aktualności FOB

Chapter Zero Poland wraz z Queen Hedvig Academy oraz Deloitte zapraszają 11 maja na ekspercką dyskusję online poświęconą roli strategii i odpowiedzialnego przywództwa we wdrażaniu rozwiązań ESG. Spotkanie prowadzone będzie w języku angielskim.

10 maja 2023

ING na Festiwalu Literatury Dziecięcej – Ojce i Dziatki

Od Partnerów

Tegoroczny Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej Ojce i Dziatki otworzy panel dla nauczycieli, edukatorów i rodziców na temat bajkoterapii i pomocowej roli książek. Z ramienia ING w panelu udział weźmie Joanna Dymna-Oszek, dyrektorka biura zarządu ING Banku Śląskiego oraz prezeska Fundacji ING Dzieciom.

10 maja 2023

Podsumowanie 10 lat zaangażowania LPP w działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa i warunków pracy w branży odzieżowej w Bangladeszu

Od Partnerów

Wydarzenia w Rana Plaza dały początek transformacji oraz budowaniu świadomości w zakresie bezpiecznej infrastruktury produkcyjnej i kwestii socjalnych, która trwa do dziś. W ciągu 10 lat LPP przeznaczyło na poprawę bezpieczeństwa i warunków pracy w fabrykach ponad 40 mln zł.

9 maja 2023

Santander Bank Polska partnerem strategicznym kongresu IMPACT’23

Od Partnerów

Tegoroczna edycja IMPACT’23 będzie wyjątkowa. Na scenie pojawią się m.in. Nassim Nicholas Taleb, Natalie Portman czy Adam Tooze. Partnerem strategicznym kongresu jest Santander Bank Polska.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc