Aktualności

11 kwietnia 2023

Grupa Amica prezentuje Raport Zrównoważonego Rozwoju

Od Partnerów

Grupa Amica po raz drugi przedstawia raport roczny, którego istotną część stanowi raport zrównoważonego rozwoju. Firma prezentuje kwestie ESG zgodnie z międzynarodowymi standardami Global Reporting Initiative i wymogami dyrektywy CSRD.

11 kwietnia 2023

Różne oblicza zaangażowania społecznego w nowej kampanii Santander Bank Polska

Od Partnerów

Najnowsza kampania reklamowa Santander Bank Polska prezentuje pozafinansowe i społeczne działania banku, które wspierają ludzi w realizacji pasji, marzeń oraz w pokonywaniu barier.

7 kwietnia 2023

Wielkanoc 2023 – sił i energii do działania

Aktualności FOB

Z okazji Świąt Wielkanocnych zarząd oraz zespół Forum Odpowiedzianego Biznesu życzy nadziei na lepsze jutro, wytrwałości w dążeniu do celów, wiary w swoje możliwości oraz sił w budowaniu lepszego świata.

6 kwietnia 2023

O dyrektywie CSDD praktycznie i przystępnie. Ruszył cykl bezpłatnych webinarów

Aktualności FOB

Forum Odpowiedzialnego Biznesu, wiodąca organizacja ekspercka w obszarze CSR, ESG i sustainability, wraz firmą EcoVadis, specjalizującą się w ratingach ESG, postanowiły połączyć siły organizując cykl bezpłatnych webinarów dotyczących unijnej dyrektywy CSDD. Zapraszają przedstawiciel(k)i firmy do udziału w spotkaniach online, podczas którego eksperci obu organizacji wyjaśnią m.in. status prawny i zakres dyrektywy, wskażą, jakie działania mogą już dziś podejmować przedsiębiorstwa przygotowujące się do nowych regulacji oraz omówią kluczowe trendy ESG w zakresie ratingów.

4 kwietnia 2023

Santander Bank Polska laureatem konkursu Celent Model Bank Awards 2023

Od Partnerów

Bank został doceniony za zaangażowanie społeczne i korporacyjne czeki BLIK, które pomogły w trakcie kryzysu uchodźczego.

4 kwietnia 2023

Ponad 660 tys. zł w zbiórce ING dla Turcji i Syrii

Od Partnerów

W zbiórce na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii,  zorganizowanej przez ING Bank Śląski wspólnie z Fundacją ING Dzieciom i ING Hubs Poland, zebrano aż 667.322,46 zł. Pieniądze trafią do UNICEF Poland – organizacji, która pomaga zapewnić bezpieczne schronienie, żywność i opiekę medyczną rodzinom z dziećmi na zniszczonych obszarach.

3 kwietnia 2023

Partnerzy FOB wśród laureatów 9. edycji konkursu najbardziej etycznych firm w Polsce

Od Partnerów

Wśród laureatów konkursu „Etyczna Firma”, organizowanego przez Puls Biznesu, znalazło się aż dziewięć firm należących do grona Partnerów Strategicznych FOB. Konkurs wyróżnia organizacje, które kierują się normami etycznymi, podejmują działania na rzecz społeczeństwa oraz dbają o dobre relacje wewnątrz firmy.

30 marca 2023

Business networks call for robust Nature Restoration Law to align EU’s nature and climate ambitions

Aktualności FOB, ESG na świecie

Over ten business networks have written a letter to the European Parliament’s Environment, Agriculture and Fisheries Committees urging them to align the EU’s nature and climate agendas through ensuring a robust, coherent and ambitious Nature Restoration Law.

24 marca 2023

FOB i Chapter Zero Poland partnerem konferencji „Re-energising the European transition” (28.03, Warszawa)

Aktualności FOB, ESG w Polsce

Forum Odpowiedzialnego Biznesu, w ramach działań programu Chapter Zero Poland, zostało partnerem wydarzenia „Re-energising the European transition”. To jednodniowe wydarzenie skupiające się na zrównoważonym rozwoju w praktyce zarówno dla sektora finansowego jak i biznesowego odbędzie się 28 marca w Warszawie. Gośćmi spotkania będą przedstawiciele i przedstawicielki sektora publicznego i prywatnego, środowisk akademickich i innych istotnych dziedzin. 

23 marca 2023

Walencja stolicą szkolnictwa wyższego podczas V Międzynarodowego Spotkania Rektorów Universia

Od Partnerów

Prawie 700 rektorów i przedstawicieli środowiska akademickiego z 14 krajów oraz wybitne osobistości polityki i biznesu z całego świata spotkają się w Walencji w dniach 8-10 maja. V Międzynarodowe Spotkanie Rektorów Universia będzie przebiegać pod hasłem „Uniwersytet a społeczeństwo” i zapewni Walencji trwałe miejsce na mapie szkolnictwa wyższego.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc