Aktualności

Informacje z zakresu CSR od firm partnerskich Forum Odpowiedzialnego Biznesu

12 stycznia 2021

Hochland wprowadza samochody elektryczne do swojej floty

Firma Hochland Polska wzmacnia działania w zakresie zrównoważonego rozwoju poprzez konsekwentne wdrażanie aktywności mających na celu ochronę środowiska. Hochland jako jedna z pierwszych firm w Polsce wprowadziła do floty elektryczne volkswageny – informuje PortalSpozywczy.pl.

11 stycznia 2021

Stypendium finansowe i obóz naukowy czekają na polskich nastolatków

Obóz naukowy, indywidualne konsultacje edukacyjne i stypendium w wysokości 40 tys. zł – takie możliwości oferuje polskiej młodzieży program naukowo-edukacyjny ADAMED SmartUP. By z nich skorzystać uczniowie zainteresowani naukami ścisłymi i przyrodniczymi muszą jednak wcześniej przejść przez proces rekrutacyjny. Jego pierwszy etap – gra edukacyjna online, pozostaje otwarta do piątku, 15 stycznia.

11 stycznia 2021

Klienci Biedronki wsparli Szlachetną Paczkę

Tegoroczna wspólna akcja Biedronki i Stowarzyszenia Wiosna zakończyła się sukcesem. Biedronka przekaże 200 tysięcy złotych na rzecz Szlachetnej Paczki. Jest to możliwe dzięki zaangażowaniu klientów sieci, którzy z dużym entuzjazmem włączyli się do działania i wybierali produkty, których zakup wspierał akcję.

11 stycznia 2021

LOTOS zapewnia paliwo polskim skoczkom

Gdański koncern jest Generalnym Sponsorem Polskiego Narciarstwa od 2003 roku. Grupa LOTOS wspiera nie tylko polską kadrę narodową, ale także współtworzy i finansuje Narodowy Program Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej – „LOTOS Szukamy Następców Mistrza”. To wychowankowie tego programu stanowią dziś filar naszej reprezentacji.

7 stycznia 2021

VELUX Polska o prospołecznym modelu biznesowym w #OdPOWIEDZialnie

W 22. odcinku #OdPOWIEDZialnie został poruszony temat wpływu struktury firmy na jej społeczne zaangażowanie. O prospołecznym modelu biznesowym swojej firmy opowiedział Jacek Siwiński, Prezes VELUX Polska.

5 stycznia 2021

Hochland Polska podsumowuje 2020 rok

Priorytetami Hochland w Polsce w 2020 roku było zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom i produktom oraz utrzymanie ciągłości produkcji.

5 stycznia 2021

Rusza akcja #FerieBezNudy Fundacji Lotto im. Haliny Konopackiej

Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej, której fundatorem jest Totalizator Sportowy, opracowała specjalny program zajęć skierowany do dzieci i młodzieży w czasie ferii zimowych.

4 stycznia 2021

W Carrefour oddasz butelki zwrotne bez paragonu – ruszył test akcji w Warszawie

Carrefour rozpoczął w Warszawie testy odbioru butelek zwrotnych bez paragonów.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc