Aktualności

26 maja 2023

Provident po raz trzeci wśród pracodawców działających na rzecz włączania i różnorodności

Od Partnerów

Zakończył się Miesiąc Różnorodności koordynowany przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Podczas konferencji podsumowującej tegoroczną edycję zaprezentowano wyniki badania Diversity IN Check, a także opartą na nim listę pracodawców najbardziej zaawansowanych w zarządzaniu różnorodnością oraz dbających o inkluzywność wewnątrz organizacji. Wśród wyróżnionych przedsiębiorstw po raz kolejny znalazł się Provident.

26 maja 2023

ING w Diversity IN Check

Od Partnerów

ING Bank Śląski kolejny raz znalazł się w gronie pracodawców najbardziej zaawansowanych w zarządzaniu różnorodnością i inkluzji w Polsce. Lista powstała na podstawie wyników badania Diversity IN Check, które przeprowadziło Forum Odpowiedzialnego Biznesu z organizacjami partnerskimi.

26 maja 2023

„Sektor Technologii wobec ryzyk i szans klimatycznych. Wyzwania inwestycyjne” [ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE CHAPTER ZERO POLAND]

Aktualności FOB

Forum Odpowiedzialnego Biznesu zaprasza do udziału w ostatnim przed wakacjami spotkaniu organizowanym w ramach programu Chapter Zero Poland. Tematem przewodnim wydarzenia będzie rola technologii w działaniach na rzecz ochrony klimatu oraz podejściu inwestorów do kwestii ESG. Partnerem spotkania jest Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych.

25 maja 2023

Wybory do zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Aktualności FOB

Stowarzyszenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu działalność opiera się na pracy społecznej swoich członków oraz Zarządu. Zgodnie z naszym Statutem Zarząd Stowarzyszenia i Komisja Rewizyjna wybierane są na trzy lata. 19 czerwca 2023 r., podczas Walnego Zebrania Członków i Członkiń naszego Stowarzyszenia, odbędą się wybory.

24 maja 2023

Ruszyła pierwsza employer brandingowa kampania Banku BNP Paribas #UnexpectedJobs

Od Partnerów

43 000 postów na LinkedIn, 18 000 komentarzy, 20 milionów organicznych wyświetleń postów na całym świecie – wystartowała employer brandingowa kampania Grupy BNP Paribas #UnexpectedJobs. W akcję zaangażował się już co czwarty pracownik Grupy na świecie. Kampania ma na celu przybliżyć charakter pracy w banku w Polsce i Grupie BNP Paribas, jej pozytywny wpływ na gospodarkę, Klientów i społeczeństwo.

24 maja 2023

Zielony fundusz TFI PZU ujawnił swój wpływ na zrównoważony rozwój

Od Partnerów

Fundusz inPZU Akcje Sektora Zielonej Energii zaprezentował niekorzystne skutki inwestycji dla czynników zrównoważonego rozwoju. Rzetelność ujawnień ogranicza ryzyko greenwashingu, dając komfort inwestorom preferującym pomnażanie kapitału z uwzględnieniem kryteriów ESG.

24 maja 2023

Wiosenny Dzień Charta zorganizowany przez pracownika Cemex

Od Partnerów

Za nami „Wiosenny Dzień Charta”. W kilku polskich miastach posiadacze chartów spacerowali ze swoimi psami, edukując i zbierając fundusze dla Fundacji Wzajemnie Pomocni, która działa na rzecz zwierząt. Na spacer z chartami zaprosiła grupa „Chartoterapia”, partnerem wydarzenia była Fundacja Cemex „Budujemy Przyszłość”.

23 maja 2023

Coraz więcej aut używanych znajduje nowych właścicieli w programie Das WeltAuto

Od Partnerów

W ciągu pierwszych czterech miesięcy 2023 roku w ramach programu Das WeltAuto nowych właścicieli znalazły 7774 używane samochody. To o jedną czwartą więcej niż w tym samym okresie 2022 roku. Przyrost sprzedaży w ramach programu był znacząco większy niż rynku ogółem. Co trzecie sprzedane w programie DWA w okresie I IV 2023 auto było marki Skoda, kolejne miejsca zajęły Volkswagen Samochody Osobowe i Seat.

23 maja 2023

Sprawny Staż: Symfonia angażuje się w program stażowy dla osób z niepełnosprawnościami

Od Partnerów

Symfonia została jednym z partnerów II edycji programu Sprawny Staż. Jest to inicjatywa uznanych przedsiębiorstw skierowana do studentów i absolwentów z niepełnosprawnościami z całej Polski. Jeden z partnerów projektu, Symfonia, przyjmie trzy osoby na płatne praktyki do Działu Personalnego, Szkoleń i Zespołu Zwinnych Projektów.

23 maja 2023

Startuje budowa infrastruktury przesyłowej dla morskiej farmy wiatrowej Baltic Power

Od Partnerów

Grupa ORLEN i Northland Power rozpoczęły w Gminie Choczewo budowę lądowej stacji elektroenergetycznej. Inwestycja umożliwi odebranie energii wytwarzanej na morzu przez farmę wiatrową Baltic Power. Zgodnie z harmonogramem farma rozpocznie produkcję zeroemisyjnej energii w 2026 roku.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc