Aktualności

9 marca 2021

Innowacje #dlaPlanety. Rusza rekrutacja do programu Samsung Inkubator

Od Partnerów

W obliczu trwającej pandemii i niepewnych okoliczności, szczególnie ważne jest zwrócenie uwagi na projekty, które będą nośnikami zmian, przykładem kreatywności i innowacji. Takie, które udowodnią, że pomysł na biznes z wykorzystaniem nowych technologii może iść w parze z ratowaniem świata – poprawą jakości życia czy działaniami na rzecz środowiska. Dlatego już 9 marca wystartował nowy nabór do programu Samsung Inkubator #DlaPlanety, do którego w szczególności zapraszane są startupy tworzące rozwiązania z zakresu odpowiedzialności społecznej.

9 marca 2021

“Pół na pół – gra bez zamiatania pod dywan” zachęca do szczerych rozmów o podziale domowych obowiązków

W ramach najnowszej kampanii “Pół na pół – gra bez zamiatania pod dywan”, IKEA zachęca do dzielenia się obowiązkami domowymi i szczerej rozmowy o tym, jak może wyglądać ich sprawiedliwy podział.

9 marca 2021

Najbardziej wpływowe kobiety polskiej branży płatniczej z ING

Od Partnerów

W trzeciej edycji rankingu serwisu Cashless.pl, Barbara Borgieł-Cury, Dyrektor Centrum Bankowości Codziennej w ING Banku Śląskim, znalazła się w TOP 10 “Najbardziej wpływowych kobiet polskiej branży płatniczej”.

8 marca 2021

Prawa kobiet istotne dla spójności społecznej

Aktualności FOB

Z okazji Dnia Kobiet zachęcamy do lektury artykułów oraz obejrzenia wystąpień poświęconych sytuacji kobiet na rynku pracy oraz wyzwaniom związanym z dyskryminacją i nierównościami.

8 marca 2021

Gdzie są nasze patronki?

Od Partnerów

Bank BNP Paribas rozpoczął program „Gdzie są nasze Patronki?”, w którym zachęca szkoły do przyjmowania nazwisk patronek jednocześnie przybliżając losy niezwykłych kobiet. Placówki, które wezmą udział w akcji, będą miały szansę na przystąpienie do konkursu i powalczenie o grant.

8 marca 2021

Jak pracodawcy mogą wspierać rozwój kobiecych talentów?

Od Partnerów

Ponad dwie trzecie pracujących Polek uważa, że pandemia spowalnia rozwój ich karier zawodowych. Pracodawcy mają powody do niepokoju. Nie tylko dlatego, że mogą stracić cenne talenty. Wskutek spadku zaangażowania kobiet, mogą również zaprzepaścić długofalowe przewagi, jakie zyskali dzięki różnorodności płci w miejscu pracy.

5 marca 2021

Nestlé zaprasza na praktyki

Od Partnerów

Do 15 kwietnia studenci mogą aplikować na trzymiesięczne praktyki w biurze głównym i w fabrykach Nestlé w Polsce.

5 marca 2021

ING partnerem Akademii Liderów Rynku Kapitałowego

Od Partnerów

ING Bank Śląski został partnerem XVI edycji Akademii Liderów Rynku Kapitałowego. Jest to rozbudowany program szkoleniowy z zakresu wiedzy o rynku finansowym dla studentów i absolwentów uczelni wyższych. Organizatorem kursu jest Fundacja im. Lesława A. Pagi.

5 marca 2021

Wiosenny ogród Auchan – z troską o środowisko

Od Partnerów

U progu wiosny Auchan Retail Polska uruchamia strefę ogród, w której klienci znajdą blisko 2 000 produktów pomocnych w uprawie owoców, roślin owocowych i ozdobnych, warzyw wyprodukowanych zgodnie z zasadami odpowiedzialnej gospodarki leśnej

5 marca 2021

Grupa LOTOS i AZS przedłużają współpracę

Od Partnerów

Grupa LOTOS nadal będzie strategicznym sponsorem Akademickiego Związku Sportowego i Akademickiej Reprezentacji Polski startującej m.in. w letniej i zimowej uniwersjadzie. Na podstawie umowy przedłużonej o kolejne 12 miesięcy współpraca rozpoczęta w sierpniu 2018 roku będzie kontynuowana przynajmniej do końca roku 2021.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc