Aktualności

11 lutego 2021

PZU wspiera walkę z koronawirusem

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Stu pracowników PZU wspiera konsultantów infolinii Narodowego Programu Szczepień. Pracownicy ubezpieczyciela odbierają telefony od Polaków dzwoniących pod numer 989. Infolinia jest czynna całą dobę, siedem dni w tygodniu.

11 lutego 2021

Liderki biznesu chcą wykorzystać szanse, jakie przynosi nowa rzeczywistość

Od Partnerów

Wyniki globalnego badania KPMG na temat opinii menedżerek pełniących funkcje zarządcze w firmach wskazały, że pandemia COVID-19 może wspierać niwelowanie nierówności ze względu na płeć, jednak aby osiągnąć parytet w zarządach spółek muszą nastąpić radykalne zmiany.

11 lutego 2021

Kolejne wsparcie LOTOSU dla szpitali

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Grupa LOTOS od początku pandemii włącza się w walkę z koronawirusem. Ważnym jej elementem jest wsparcie placówek systemu ochrony zdrowia w Polsce.

11 lutego 2021

Bezpieczni w sieci

Od Partnerów

9 lutego przypada Dzień Bezpiecznego Internetu. To okazja do zastanowienia się nad tym, jakie możliwości, ale i zagrożenia niesie za sobą korzystanie z sieci.

11 lutego 2021

Nestlé stawia na rolnictwo regeneracyjne – również w Polsce

Od Partnerów

W zaprezentowanej przez Nestlé mapie drogowej do osiągnięcia zerowej emisji netto do 2050 roku ważnym punktem są działania w obszarze rolnictwa regeneracyjnego . W ciągu pięciu lat firma będzie w ten sposób pozyskiwać 20% kluczowych surowców, zaś do 2030 roku – połowę.

11 lutego 2021

Liderzy i reszta – rozwój raportowania niefinansowego w polskich spółkach

Aktualności FOB, CSR w Polsce

Raportowanie niefinansowe z roku na rok zyskuje na znaczeniu, firmy starają się, by coraz wyższa była także jego jakość. O tym dyskutowali uczestnicy debaty „Liderzy i reszta – rozwój raportowania niefinansowego w polskich spółkach” zorganizowanej przed „Rzeczpospolitą”. Forum Odpowiedzialnego Biznesu reprezentował menedżer zarządzania wiedzą ds. FOB, koordynator Konkursu Raporty Społeczne.

10 lutego 2021

Bielska Zadymka Jazzowa nagrodzona przez krytyków

Od Partnerów

W zorganizowanej przez miesięcznik Jazz Forum ankiecie LOTOS Jazz Festival 22. Bielska Zadymka Jazzowa uznano najlepszym festiwalem ubiegłego roku.

10 lutego 2021

Samsung partnerem Dnia Bezpiecznego Internetu 2021

Od Partnerów

Dzień Bezpiecznego Internetu to inicjatywa podjęta przez Komisję Europejską, której celem jest zwrócenie uwagi na bezpieczne korzystanie z sieci przez dzieci i młodzież oraz edukację dorosłych w tym zakresie. Samsung, partner wydarzenia, podzielił się doświadczeniami programu CyfrOFFy kONtakt promującego zrównoważone podejście do nowych technologii.

9 lutego 2021

Zatrudnimy menedżerkę/menedżera projektów

Aktualności FOB

W związku z rozwojem naszej organizacji poszukujemy osoby na stanowisko menedżera/menedżerki projektów. Na aplikacje czekamy do 22 lutego.

8 lutego 2021

Dane dla klimatu. Cyfrowa rewolucja a porozumienie paryskie

CSR w Polsce

Jak skutecznie analizować dostępne dane, aby móc realnie wpływać na podejmowanie decyzji na poziomie globalnym? W jaki sposób mogą one pomóc biznesowi w działaniach na rzecz osiągnięcia neutralności klimatycznej, w ramach ustaleń porozumienia paryskiego?

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc