Aktualności

2 marca 2020

Bartosz Zmarzlik na stałe w ORLEN Team

Od Partnerów

Bartosz Zmarzlik od sezonu 2020 będzie jeździł na stałe z ORLEN Team. Aktualny indywidualny mistrz świata na żużlu będzie reprezentował barwy motorsportowego zespołu PKN ORLEN w rywalizacji w cyklu Grand Prix, podczas występów w Żużlowej Reprezentacji Polski oraz przy okazji startów w szwedzkiej Elitserien.

2 marca 2020

Dosięgnij marzeń z Piórkiem. Nagroda Biedronki dla zdolnych debiutantów

Od Partnerów

Szósta edycja nagrody Biedronki za książkę dla dzieci ruszyła 24 lutego br. Autorzy wciągających historii dla dzieci na zgłoszenia mają czas do 23 marca.

2 marca 2020

Ruszył program minigrantów ArcelorMittal Poland

Od Partnerów

ArcelorMittal Poland po raz kolejny zaprasza aktywnych mieszkańców Dąbrowy Górniczej, Krakowa oraz gminy Zdzieszowice do udziału w konkursie grantowym „Działamy lokalnie”. Jest o co walczyć – w każdym z miast firma przeznaczyła po 100 tys. złotych do rozdysponowania na projekty społeczne, które mogą zgłaszać organizacje pozarządowe działające na rzecz mieszkańców tych miast.

2 marca 2020

BNP Paribas wspiera cały rok. Fundacja BNP Paribas umożliwia pracownikom Banku prosty sposób, by co miesiąc przekazywać drobne kwoty na ważne cele społeczne

Od Partnerów

Kolejny rok z rzędu pracownicy Banku BNP Paribas mają okazję włączenia się w program filantropii indywidualnej „Wspieram cały rok”. Każda osoba zatrudniona w Banku może zdecydować się na dobrowolne, comiesięczne odpisy od pensji wskazanej przez siebie kwoty. Zebrane w ten sposób środki są przeznaczane na dwa cele. Pierwszy z nich, to „Organizacja Roku”, którą corocznie  poprzez głosowanie, wybierają wszyscy pracownicy Banku. Drugim z nich jest wsparcie stypendystów programu „Klasa”, który jest autorskim programem stypendialnym Fundacji BNP Paribas.

2 marca 2020

Tesco podsumowuje kolejny rok przekazywania żywności

Od Partnerów

2890 ton – tyle produktów spożywczych przekazały potrzebującym sklepy Tesco w 2019 roku. Nadwyżki żywności trafiały do Banków Żywności, Caritas Polska i lokalnych organizacji charytatywnych. Dzięki tej współpracy firma nie tylko walczy z problemem niedożywienia, ale i aktywnie zmniejsza skalę marnowania żywności.

2 marca 2020

25 grantów na 25-lecie Lafarge w Polsce

Od Partnerów

24 lutego ruszyła druga edycja programu „Wspólnie dla Regionu”, skierowana do mieszkańców sąsiadujących z zakładami Lafarge w Polsce. Celem konkursu jest wsparcie lokalnych inicjatyw na rzecz ekologii, promocji zdrowia oraz stworzenia przyjaznej wspólnej przestrzeni dla społeczności. Na realizację pomysłu fundacja przeznaczy od 3 000 do 15 000 zł. Zgłoszenia można wysyłać do 24 marca.

2 marca 2020

Rusza kolejna edycja konkursu „Fabryka Pomysłów” Fundacji CEMEX

Od Partnerów

Fundacja CEMEX „Budujemy Przyszłość” uruchomiła nabór projektów w 11 edycji konkursu „Fabryka Pomysłów”. Projekty mogą składać organizacje pozarządowe, placówki edukacyjne, kluby sportowe, gminne ośrodki kultury i spółdzielnie socjalne w określonych lokalizacjach do 6 marca 2020 roku.

2 marca 2020

Raben Transport z nagrodą Orła Biznesu

Od Partnerów

Firma Raben Transport została wyróżniona tytułem Orła „Wprost” w V edycji nagród przyznawanych przez tygodnik. Na uroczystej gali, która odbyła się 12 lutego w hotelu Sheraton w Poznaniu, spółkę reprezentował dyrektor generalny Paweł Trębicki.

2 marca 2020

Rusza Program Stypendialny PGNiG S.A. im. Ignacego Łukasiewicza

Od Partnerów

Rusza Program Stypendialny PGNiG S.A. im. Ignacego Łukasiewicza dla najzdolniejszych uczniów.

2 marca 2020

Konkurs na kartkę wielkanocną

Od Partnerów

Fundacja BGK zaprasza dzieci w wieku 7-9 lat do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na kartkę wielkanocną.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc