Aktualności

25 lutego 2021

Kto wyłoni zwycięzców 11. edycji konkursu dla dziennikarzy i ekspertów CSR?

Aktualności FOB

Forum Odpowiedzialnego Biznesu ogłosiło skład jury 11. edycji konkursu “Pióro odpowiedzialności”, w którym nagradzani są piszący na temat odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju.

25 lutego 2021

Bank BNP Paribas partnerem tytularnym międzynarodowego festiwalu filmów ekologicznych

Od Partnerów

Bank BNP Paribas został tytularnym partnerem tegorocznej czwartej edycji Kraków Green Film Festival. Od teraz, przez najbliższe trzy lata, będzie się on odbywał pod nazwą BNP Paribas Green Film Festival.

25 lutego 2021

Grupa ORLEN doceniona za zaangażowanie społeczne na Litwie

Od Partnerów

Grupa ORLEN aktywnie angażuje się w inicjatywy społeczne i kulturalne na Litwie, wspiera również Polaków mieszkających w tym kraju.

24 lutego 2021

Company readiness for inclusive workforce transitions

CSR na świecie

Jak wynika z raportu przygotowanego przez CSR Europe w ramach projektu „Upskill 4 Future”, firmy i pracownicy nie są w pełni gotowi do cyfrowej i zielonej transformacji rynku pracy.

24 lutego 2021

Santander Bank Polska rozpoczął ostatnią rundę akceleracji startupów w ramach programu AccelUp

Od Partnerów

W czwartej rundzie programu akceleracyjnego, który bank realizuje wspólnie z Accelpoint, wybrano już pięć polskich startupów (wybór szóstego wciąż trwa), które rozpoczną teraz prace nad dostosowaniem zaproponowanych rozwiązań do wymagań biznesowych banku i potrzeb jego klientów.

24 lutego 2021

Co czwarta mała i średnia firma w Polsce obawia się zagrożeń związanych z korzystaniem z internetu przez pracowników

Od Partnerów

Co czwarta mała i średnia firma zdaje sobie sprawę, że niezabezpieczony dostęp do sieci internet jest jednym z największych zagrożeń dla bezpieczeństwa danych firmowych. Obawiają się przede wszystkim zawirusowania komputerów oraz phishingu wyłudzającego dane – wynika z badania zrealizowanego na zlecenie Orange Polska.

24 lutego 2021

Seria webinarów Komisji Europejskiej o unijnej taksonomii

CSR na świecie

Komisja Europejska organizuje serię webinarów poświęconych tematyce unijnej taksonomii. Spotkania odbędą się 24 i 26 lutego.

23 lutego 2021

Nestlé wprowadza dodatkowy 4-tygodniowy urlop ojcowski

Od Partnerów

Od początku roku pracownicy Nestlé w Polsce mogą korzystać z urlopu ojcowskiego wydłużonego o cztery tygodnie. Dodatkowy czas ułatwi nowym rodzicom łączenie wychowania dzieci z pracą oraz pomoże wyrównać szanse kobiet i mężczyzn na rynku pracy.

23 lutego 2021

“Zabawa to poważna sprawa”. Kolejna edycja konkursu grantowego IKEA

Od Partnerów

Już można wysyłać zgłoszenia do 4. edycji konkursu “Zabawa to poważna sprawa” w którym IKEA udzieli wsparcia wybranym organizacjom z całej Polski realizującym projekty edukacyjno-wychowawcze w zakresie zmian klimatu.

23 lutego 2021

Warsztaty SmartUP Academy, czyli urozmaicenie wiosennej nauki

Od Partnerów

Przykładem, jak skutecznie zaktywizować uczniów na odległość i umożliwić im samodzielne praktykowanie nauk ścisłych i przyrodniczych jest cykl warsztatów SmartUP Academy. To bezpłatne zajęcia, współorganizowane przez Politechnikę Warszawską i Fundację Adamed, na które ruszyły zapisy.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc