Aktualności

28 lutego 2022

Jak możesz wesprzeć Ukraińców i Ukrainki? [prasówka aktualizowana]

Aktualności FOB, CSR na świecie,

W związku z sytuacją w Ukrainie możemy wykazać się solidarnością z osobami dotkniętymi działaniami wojennymi, szukającymi w Polsce schronienia i bezpieczeństwa lub potrzebującymi pomocy na miejscu.

28 lutego 2022

ERGO Hestia włącza się do pomocy poszkodowanym w wyniku wojny w Ukrainie

Od Partnerów, Solidarni z Ukrainą

ERGO Hestia sfinansuje krótkoterminowe ubezpieczenie OC wszystkim uchodźcom przybywającym do Polski z Ukrainy.

28 lutego 2022

BNP Paribas Bank Polska znosi opłaty dla klientów_ek z Ukrainy

Od Partnerów, Solidarni z Ukrainą

BNP Paribas Bank Polska poinformował, że znosi opłaty za między innymi za przelewy środków na Ukrainę, wpłacanie i wypłacanie gotówki w oddziałach banku i wypłaty z bankomatów.

28 lutego 2022

PKN Orlen rozwiązuje umowy ze stacjami sztucznie zawyżającymi ceny paliw

Od Partnerów, Solidarni z Ukrainą

W przesłanym 25 lutego oświadczeniu, PKN ORLEN poinformował, że rozwiązuje w trybie natychmiastowym umowy z 9 stacjami sztucznie zawyżającymi ceny paliw, w tym zarówno z siecią odbierającą ich paliwa, jak i stacją korzystającą z szyldu.

25 lutego 2022

T-Mobile udostępnia darmowe połączenia międzynarodowe do Ukrainy

Od Partnerów, Solidarni z Ukrainą

W obliczu wydarzeń w Ukrainie firma T-Mobile dostępnia darmowe połączenia międzynarodowe do Ukrainy i przekazuje swoim klientom bezpłatne gigabajty.

25 lutego 2022

Biedronka pomaga pracownikom z Ukrainy

Od Partnerów, Solidarni z Ukrainą

Sieć Biedronka podjęła decyzję o przyznaniu wszystkim pracownikom obywatelstwa ukraińskiego zatrudnionym na umowę o pracę bezzwrotnego wsparcia finansowego w wysokości 1000 zł. To gest solidarności sieci z ukraińskimi pracownikami, szczególnie ważny dla tych, których rodziny pozostały na Ukrainie.

25 lutego 2022

Orange Polska obniża ceny połączeń na Ukrainę

Od Partnerów, Solidarni z Ukrainą

W tym wyjątkowo trudnym dla Ukrainy czasie Orange Polska i nju mobile od jutra obniżają ceny połączeń międzynarodowych z Polski na Ukrainę o ponad 80%. To wsparcie znacząco ułatwi kontakty mieszkającym w Polsce Ukraińcom z ich rodzinami i bliskimi pozostającymi w kraju.

25 lutego 2022

Media – doceńmy piszących o odpowiedzialności społecznej

Aktualności FOB

Jeszcze do 28 lutego można zgłaszać artykuły, które ukazały się w 2021 roku i zostały poświęcone społecznej odpowiedzialności i zrównoważonemu rozwojowi. Teksty można rejestrować przez stronę odpowiedzialnybiznes.pl/pioro/. Publikacje oceni sześcioosobowe jury konkursu Pióro odpowiedzialności, składające się z dziennikarzy, publicystów, naukowców oraz przedstawicieli Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

24 lutego 2022

Statement from the Responsible Business Forum on the War in Ukraine

Aktualności FOB

As the Responsible Business Forum Association, the largest NGO in Poland which addresses the concept of corporate social responsibility in a comprehensive manner and coordinates the Diversity Charter in the country, we would like to express our solidarity with and support for the people of Ukraine.

24 lutego 2022

Oświadczenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu w sprawie wojny w Ukrainie

Aktualności FOB

Jako Stowarzyszenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu, największa w Polsce organizacja zajmująca się koncepcją społecznej odpowiedzialności biznesu w kompleksowy sposób i koordynująca w Polsce Kartę Różnorodności, pragniemy wyrazić solidarność i wsparcie dla narodu ukraińskiego.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc