Aktualności

22 kwietnia 2022

Ogólnopolski Konkurs wiedzy o CSR 2021 rozstrzygnięty

20 kwietnia w formie spotkania online odbył się finał 9. edycji Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o CSR. Cztery finalistki i dwóch finalistów przedstawiło prezentacje na jeden z zaproponowanych wcześniej tematów. W składzie jury konkursu znalazły się przedstawicielki: biznesu, środowiska akademickiego oraz trzeciego sektora. 

22 kwietnia 2022

17 Celów rusza w trasę

CSR w Polsce

26 kwietnia br. ruszyła Kampania 17 Celów w Trasie organizowana przez CSR Consulting. Kampania mobilizuje polski biznes do podjęcia działań na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju i wykorzystania szans biznesowych płynących z Agendy 2030.

22 kwietnia 2022

Dzień Ziemi – zainwestuj w planetę razem z Santander Bank Polska

Od Partnerów

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi Santander Bank Polska uruchamia projekty, które pomogą zadbać o przyszłość planety. Jednym z nich jest program grantowy „TU MIESZKAM, TU ZMIENIAM EKO”. Projekt jest organizowany przez Fundację Santander, aby finansować oryginalne, przyjazne środowisku inicjatywy zgłaszane przez społeczności lokalne.

22 kwietnia 2022

Inviting companies to join Mentorship for Ukrainians (M4U) initiative

Aktualności FOB, CSR na świecie

CSR Ukraine and Career Hub platform in collaboration with SAP is starting a mentoring program for Ukrainians abroad, Mentorship for Ukrainians (M4U).

22 kwietnia 2022

Colliers o raportowaniu ESG

Od Partnerów

Z obserwacji Colliers wynika, że ESG, czyli kwestie związane z ochroną środowiska naturalnego, odpowiedzialnością społeczną i ładem korporacyjnym stają się kluczowym elementem budowania strategii biznesowych firm. Wiąże się to jednak z pewnymi wyzwaniami. 

21 kwietnia 2022

Warszawski Orange 5G Lab

Od Partnerów

W siedzibie Orange Polska w Warszawie działa od dzisiaj Orange 5G Lab. Laboratorium to przestrzeń, w której firma chce tworzyć, prezentować i rozwijać nowoczesne usługi i rozwiązania wykorzystujące najnowszą generację sieci mobilnej.

21 kwietnia 2022

W ORLEN Południe powstaje bioprodukt

Od Partnerów

W Grupie ORLEN uruchomiono pierwszą w Polsce pilotażową instalację do produkcji ekologicznego kwasu mlekowego przy wykorzystaniu mikroorganizmów. Inwestycja o wartości 10 mln zł została zrealizowana w rafinerii Trzebinia należącej do spółki ORLEN Południe.

21 kwietnia 2022

Znamy zwycięzców loterii mieszkaniowej Biedronki

Od Partnerów

Od lutego do połowy kwietnia Biedronka przeprowadziła 10 losowań w ramach loterii mieszkaniowej. W każdym z nich wybrano pięcioro klientów_ek, którzy otrzymali po 500 tys. zł na mieszkanie lub dom. Na wszystkie nagrody sieć przeznaczyła 25 mln zł.

21 kwietnia 2022

Carrefour zachęca do zakupów na wagę

Od Partnerów

Z okazji Dnia Ziemi, Carrefour ogłasza wprowadzenie ogólnopolskich zmian na swoich stoiskach tradycyjnych, w działach warzyw i owoców oraz piekarni. Począwszy od 22 kwietnia, sieć będzie zachęcała swoich klientów do regularnych zakupów produktów na wagę do własnych opakowań, oferując im w zamian zniżki na asortyment świeży oraz pudełka i worki wielokrotnego użytku.

21 kwietnia 2022

Praca zdalna Polaków w badaniu VELUX

Od Partnerów

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez VELUX we współpracy z Ipsos, 46% osób pracujących zdalnie deklaruje, że robi to cztery lub pięć dni w tygodniu. Globalna zmiana modelu pracy, która nastąpiła w ciągu ostatnich dwóch lat, spowodowała gwałtowny wzrost zapotrzebowania na przestrzeń w domu przeznaczoną na home office. 

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc