Aktualności

Informacje z zakresu CSR od firm partnerskich Forum Odpowiedzialnego Biznesu

6 września 2021

Oto 20 projektów, dzięki którym zadbamy o naszą planetę

Co zrobić, aby dać odzieży nowe życie, zamiast ją wyrzucać lub jak przywrócić przedmiotom dawny blask, by ponownie trafiły do obiegu? Odpowiedzią na te pytania są nowatorskie pomysły zgłoszone przez ponad 70 fundacji, stowarzyszeń i bibliotek z całej Polski. Wszystkie w ramach konkursu „GOZpodarne wyzwanie”, który zorganizowała Stena Recycling.

3 września 2021

Ekologiczne wiaty przystankowe

Zielony system poprawia mikroklimat miasta, zwraca uwagę na ochronę środowiska w aglomeracjach miejskich i umożliwia markom promocję w ramach społecznej odpowiedzialność reklamy.

3 września 2021

Zmiany w Zarządzie i Radzie Fundacji ING Dzieciom

ING Bank Śląski informuje o zmianach w Zarządzie i Radzie Fundacji ING Dzieciom. Na stanowisko Prezes Zarządu została powołana Joanna Dymna-Oszek, a na stanowisko Przewodniczącej Rady – Maja Chabińska-Rossakowska.

3 września 2021

Nauka i zabawa podczas „Lata z CEMEX”

CEMEX Polska zorganizował letnie zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz seniorów z okolic swoich zakładów cementowych w Chełmie i Rudnikach. Program „Lato z CEMEX”, realizowany już po raz drugi, stanowi odpowiedź na potrzeby lokalnych społeczności w dobie pandemii Covid-19.

3 września 2021

Grupa Amica sponsorem tytularnym turnieju żeńskiej siatkówki z udziałem najlepszych drużyn z Polski i Niemiec.

W dniach 10-12 września 2021 roku po raz szesnasty odbędzie się Amica Cup, turniej żeńskiej piłki siatkowej. W hali „Wacław” w Szamotułach spotkają się zawodniczki czterech czołowych drużyn polskiej i niemieckiej ekstraklasy kobiet. Grupa Amica po raz kolejny została sponsorem tytularnym wydarzenia.

2 września 2021

Samsung zaprasza na Dzień Odkrywców w Centrum Nauki Kopernik

Firma Samsung po raz kolejny zaprasza do wspólnego odkrywania świata nauki i technologii. Już 5 września odbędzie się Dzień Odkrywców, podczas którego wstęp do Centrum Nauki Kopernik jest bezpłatny. Na odwiedzających czekać będą liczne atrakcje m.in. Teatr Robotyczny czy też kubik, który pozwoli stworzyć unikatowe zdjęcia.

2 września 2021

Znamy zwycięzców VIII edycji LOTOS Junior Cup

O zwycięstwo w kolejnej edycji LOTOS Junior Cup walczyło 14 drużyn, które reprezentowały ośrodki z: Białegostoku, Bytowa, Chojnic, Czechowic-Dziedzic, Elbląga, Jasła, Luzina, Gdańska, Malborka, Nowego Dworu Gdańskiego, Starogardu Gdańskiego oraz Ustki. W turnieju wzięły udział także 2 żeńskie drużyny: Gdańsk Ladies oraz zespół ze Szczecina (Ladies Football Academy), dla którego był to pierwszy występ na LOTOS Junior Cup.

2 września 2021

Bank BNP Paribas po raz trzeci partnerem strategicznym Mastercard OFF CAMERA. Festiwal startuje w piątek

W piątek, 3 września rozpoczyna się 14. edycja Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA. Festiwal potrwa 10 dni, a filmy będzie można oglądać w krakowskich kinach i miejskich plenerach oraz online – na player.pl i playkrakow. Już po raz trzeci partnerem strategicznym wydarzenia jest Bank BNP Paribas.

2 września 2021

Są rzeczy ważniejsze niż rzeczy. Nowa kampania IKEA

IKEA wystartowała z nową kampanią zwracającą uwagę, że w domowym życiu najbardziej liczą się relacje z najbliższymi i przeżywanie emocji.

31 sierpnia 2021

LOTOS zadba o uczniów wracających do szkół

Kilka tysięcy opakowań płynów do dezynfekcji rąk oraz środków czystości trafi na początku września do pomorskich placówek oświaty. LOTOS Oil od wielu lat angażuje się w przedsięwzięcia ważne dla społeczności lokalnych. Udział w realizacji programu “Szkoła od Nowa” jest wyrazem troski o zdrowie i bezpieczeństwo najmłodszych.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc