Aktualności

8 lipca 2019

Biedronka bardziej przyjazna klientom i środowisku

Od Partnerów

Sieć sklepów Biedronka należąca do Jeronimo Martins odświeżyła jeden ze sklepów w jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się mieście województwa wielkopolskiego – we Wrześni. Nowa placówka jest bardziej przyjazna dla klientów i środowisku. 

8 lipca 2019

AkzoNobel partnerem renowacji „Straży nocnej” Rembrandta

Od Partnerów

Jedno z najwspanialszych światowych arcydzieł, „Straż nocna”, zostanie poddane najbardziej innowacyjnemu procesowi renowacji w historii sztuki. Stało się to możliwe dzięki współpracy pomiędzy amsterdamskim Rijksmuseum i firmą AkzoNobel.

8 lipca 2019

Amica wsparła pogorzelców z Bytynia

Od Partnerów

16 czerwca w Bytyniu w gminie Kaźmierz wybuchł pożar. Ogień pochłonął część mieszkania czteroosobowej rodziny, a dym zniszczył wszystkie ściany, sprzęty i ubrania. Na listowny apel o pomoc odpowiedziała Grupa Amica. Pogorzelcom przekazano niezbędny do codziennego funkcjonowania sprzęt AGD.

8 lipca 2019

Brown-Forman i Orange sponsorami Narvil Gentlemen’s Tennis Cup 2019

Od Partnerów

21-22 czerwca odbyła się piąta edycja turnieju Narvil Gentlemen’s Tennis Cup, w którym udział wzięli przedstawiciel kultury i biznesu. Wśród sponsorów wydarzenia znaleźli się partnerzy FOB Brown-Forman i Orange.  

8 lipca 2019

Grupa LOTOS sponsorem strategicznym 26. Lata Teatralnego w Teatrze Atelier im. Agnieszki Osieckiej

Od Partnerów

Grupa LOTOS jest sponsorem strategicznym 26. Lata Teatralnego w Teatrze Atelier im. Agnieszki Osieckiej. Na sopockiej scenie, od 4 lipca do 1 września, wystąpią polscy i zagraniczni artyści.

8 lipca 2019

CEMEX edukuje o bezpieczeństwie w ruchu drogowym podczas Rodzinnego Rajdu Rowerowego w Rudnikach

Od Partnerów

Drugi rok z rzędu CEMEX angażuje się w działania edukacyjne związane z bezpieczeństwem rowerzystów w ruchu drogowym, skierowane do lokalnej społeczności. Tym razem CEMEX przygotował akcję edukacyjną „Zamiana miejsc z kierowcą” w ramach Rodzinnego Rajdu Rowerowego w Rudnikach. Celem organizowanych akcji jest podniesienie świadomości rowerzystów oraz pieszych na temat rozważnego zachowania w ruchu publicznym.

5 lipca 2019

Firmy przestawiają się na OZE. Mają coraz więcej opcji finansowania takich inwestycji

Od Partnerów

Zgodnie z wymogami unijnej polityki klimatycznej do 2020 roku Polska musi zwiększyć udział odnawialnych źródeł w końcowym zużyciu energii do 15 proc. Jedną z metod osiągnięcia tego celu są inwestycje w fotowoltaikę, również na poziomie MŚP. 

5 lipca 2019

Miejsce pracy jako obszar raportowania niefinansowego

Aktualności FOB

Raport społeczny może stać się wizytówką firmy i skuteczną formą budowania wizerunku wśród potencjalnych pracowników/kandydatów i kandydatek. Dlatego ważną rolę w tego rodzaju publikacjach stanowi obszar poświęcony kwestiom pracowniczym, dotyczący m.in. tego, jak wygląda struktura zatrudnienia, jakie warunki zatrudnienia zapewnia firma oraz jakimi wartościami kieruje się w działaniu.

5 lipca 2019

Lafarge nagrodzony za działania dla lokalnych społeczności

Od Partnerów

Lafarge zdobył drugie miejsce w konkursie EKOkopalnia 2019. Jurorzy docenili współpracę Lafarge z Gminą Lipnica w celu stworzenia przyjaznej przestrzeni rekreacyjnej przy jeziorze Gliszczonek oraz opracowanie programu działań ochronnych dla jeziora Borzyszkowskiego.

5 lipca 2019

Młodzi Europejscy Liderzy odwiedzili Adamed

Od Partnerów

2 lipca 2019 r. Centrum Badawczo-Rozwojowe Adamedu w Pieńkowie odwiedzili uczestnicy pierwszej edycji programu Polish International Leadership Visiting, którego celem jest promocja Polski jako kraju nowoczesnego i innowacyjnego.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc