Aktualności

Reakcje firm na epidemię COVID-19

19 marca 2020

Komentarz Citi Handlowy dotyczący działań związanych z epidemią koronawirusa

Na prośbę redakcji PRnews.pl Citi Handlowy przesłał informację dotyczącą podejmowanych przez bank działań związanych z pandemią koronawirusa.

19 marca 2020

Działania BNP Paribas Bank Polska związane z pandemią koronawirusa

Na prośbę redakcji PRnews.pl BNP Paribas Bank Polska przesłał informację dotyczącą podejmowanych przez bank działań związanych z epidemią koronawirusa.

19 marca 2020

Grupa LOTOS zadeklarowała przekazanie 5 milionów złotych na walkę z koronawirusem

Wsparcie będzie realizowane za pośrednictwem Fundacji LOTOS. Pomoc ma polegać m.in. na zakupie sprzętu szpitalnego. Do współpracy dołączyło Ministerstwo Aktywów Państwowych kierowane przez wicepremiera Jacka Sasina.

19 marca 2020

Fundacja Lotto im. Haliny Konopackiej przeznaczy 4 mln zł na zakup sprzętu niezbędnego do walki z koronawirusem

Z uwagi na podjęcie działań na rzecz ograniczenia rozwoju koronawirusa w Polsce, Totalizator Sportowy informuje o zamknięciu punktów sieci własnej LOTTO we wszystkich galeriach handlowych, a także części Salonów gier na automatach. Podjęta została także decyzja o przekazaniu przez Fundację LOTTO im. Haliny Konopackiej 4 milionów złotych na zakup niezbędnego sprzętu do walki z koronawirusem.

19 marca 2020

Webcast Deloitte: Odporność biznesu w dobie COVID-19. Jak przeprowadzić firmę przez sytuację kryzysową?

Epidemia związana z Covid-19 skutecznie zachwiała całą światową gospodarką. Obecnie firmy muszą stawić czoła kolejnym, nowym wyzwaniom wpływającym diametralnie na realizację swoich celów biznesowych wraz z organizacją pracy swoich pracowników na czele.

18 marca 2020

Provident zawiesza wizyty domowe doradców

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie doradców, zarząd Provident Polska zdecydował w niedzielę o wstrzymaniu ich wizyt w domach klientów. Pożyczkobiorcom już od kilku dni proponowana była spłata zobowiązań na konto bankowe.

18 marca 2020

PZU ufunduje sprzęt medyczny do walki z koronawirusem

PZU sfinansuje zakup sprzętu dla szpitali do walki z koronawirusem. Przeznaczy na ten cel sześć milionów złotych. Dodatkowo, dzięki finansowemu wsparciu PZU, do Policji i Straży Granicznej trafią kombinezony, maseczki, rękawiczki i środki dezynfekcyjne. Po uruchomieniu na początku marca bezpłatnej pomocy telemedycznej dla wszystkich Polaków to kolejna inicjatywa PZU w walce z koronawirusem.

18 marca 2020

Działania Carrefour Polska w obliczu pandemii koronawirusa

Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną w Polsce, firma Carrefour zdecydowała o podjęciu szeregu działań w zakresie troski o zdrowie swoich pracowników i klientów.

18 marca 2020

Biedronka wprowadza specjalne rozwiązania w związku z aktualną sytuacją

Wyjątkowa sytuacja wymaga wyjątkowych działań. Dlatego Biedronka wprowadza w swoich sklepach specjalne rozwiązania: są to między innymi płyny dezynfekujące i chusteczki Dada dla klientów, zmiana czasu pracy sklepów i limity osób na terenie placówek. Pracownicy Biedronki również zostali objęci działaniami zabezpieczającymi. Sieć prosi też swoich klientów, by włączyli się do dbania o bezpieczeństwo i komfort zakupów.

17 marca 2020

Castorama Polska wprowadza działania mające na celu ograniczenie ryzyka związanego z rozprzestrzenianiem COVID-19

Działając w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników oraz klientów, firma Castorama Polska wprowadziła działania mające na celu ograniczenie ryzyka związanego z rozprzestrzenianiem COVID-19 (koronawirus).

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc