Aktualności

Reakcje firm na epidemię COVID-19

23 marca 2020

Ponad pół tysiąca wolontariuszy Citi wspiera ratowników w Warszawie i Olsztynie

Bank Citi Handlowy dołączył do akcji wsparcia pracowników pogotowia ratunkowego. Od 23.03 do kilkuset z nich dostarczy ciepłe posiłki.

23 marca 2020

Jak prowadzić biznes w czasach COVID-19?

W związku z obecną sytuacją spowodowaną pandemią COVID-19, KPMG w Polsce podejmuje szereg działań, polegających na dzieleniu się merytoryczną wiedzą ekspertów KPMG na temat wprowadzanych zmian istotnych dla przedsiębiorców oraz przedstawieniu praktycznych rozwiązań, które pomagają firmom prowadzić biznes w czasie kryzysu. Rozwiązania obejmują takie obszary jak: płynność finansowa firmy, źródła finansowania i dotacji, wsparcie w wyzwaniach prawnych, księgowych i podatkowych, wyzwania procesowo-technologiczne oraz restrukturyzacja firmy lub upadłość.

20 marca 2020

Coca-Cola wspiera polskie szpitale zakaźne

Coca-Cola na swojej stronie na Facebooku poinformowała, że przekaże wodę i inne napoje wszystkim 21 szpitalom zakaźnym w całej Polsce.

20 marca 2020

Mapa zaangażowania biznesu w obliczu pandemii koronawirusa

Forum Odpowiedzialnego Biznesu wystartowało z akcją #BiznesReagujeOdpowiedzialnie, by pokazać pozytywne przykłady działania firm w czasie walki z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2. Pod tym hasztagiem będzie publikowało dobre praktyki i rozwiązania, które są odpowiedzią biznesu na panującą obecnie w kraju sytuację zagrożenia epidemiologicznego.

20 marca 2020

Akcja #zostańwdomu w wykonaniu ERGO Hestii. Cykl artykułów pomoże dobrze spędzić czas bez wychodzenia na zewnątrz

ERGO Hestia dołączyła do akcji #zostańwdomu i proponuje pracownikom, klientom oraz agentom, co robić, by kreatywnie spędzić ten czas. Na jej stronie internetowej pojawił się cykl artykułów z pomysłami na relaks bez wychodzenia na zewnątrz.

20 marca 2020

#cccrazemmożemywiecej – Wspólnie walczymy z koronawirusem

CCC przekaże 10 zł z każdej sprzedanej pary butów marki LASOCKI na wsparcie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ulicy Koszarowej we Wrocławiu.

19 marca 2020

ORLEN aktywnie wspiera kierowców na granicy

Trwa akcja PKN ORLEN wspierająca podróżnych oczekujących na wjazd do kraju na niemiecko-polskiej granicy. Pomoc udzielana jest wszystkim kierowcom, obywatelom różnych krajów. Od wtorku w nocy wydano ponad 25 ton żywności i napojów. Dziś dostarczone zostanie dodatkowo 6 tys. kanapek.

19 marca 2020

Pomoc dla szpitali od Grupy PZU

Nowa pomoc od Grupy PZU dla szpitali opiekujących się zakażonymi koronawirusem. TUW Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych przeznaczy 300 tysięcy złotych, a więc aż jedną trzecią swojego rocznego funduszu prewencyjnego, na zakup środków ochrony osobistej i materiałów sanitarnych.

19 marca 2020

W trudnych chwilach Provident Polska pomaga swoim klientom

Provident Polska od dawna ma w swojej ofercie udogodnienia dla klientów, którzy borykają się z trudnościami w spłacie zobowiązań pożyczkowych. W tym szczególnym czasie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 i stanu epidemicznego na terenie całej Polski, już teraz mogą oni skorzystać m.in. z miesięcznej przerwy w spłacie rat pożyczki.

19 marca 2020

Dzięki Adamedowi lek szybciej trafi do pacjentów z COVID-19

Adamed, jako polska firma społecznie odpowiedzialna, w porozumieniu z Ministerstwem Zdrowia, podjął się dostarczenia produktu leczniczego Arechin z Agencji Rezerw Materiałowych do szpitali w Polsce tak, aby lek jak najszybciej trafił do pacjentów zakażonych wirusem SARS-CoV2.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc