Aktualności

30 marca 2020

Znamy laureatki tegorocznej edycji For Women in Science Awards

Od Partnerów

Po raz 22. Fundacja L’Oréal i UNESCO doceniły wkład kobiet w rozwój współczesnej nauki i uhonorowały For Women in Science Award pięć wyjątkowych naukowczyń z różnych regionów świata. Tegoroczne laureatki nagrodzono w dziedzinie nauk przyrodniczych: biotechnologii, ekologii, epigenetyce, epidemiologii i infekcjologii. Każda z pięciu laureatek otrzyma 100 000 euro. Ponadto do grona wyróżnionych dołączyło także 15 obiecujących badaczek z całego świata wyróżnionych tytułem Internetional Rising Talents.

30 marca 2020

ERGO Hestia uzbraja ratowników medycznych. Milion złotych na najważniejszy sprzęt

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Ratownicy medyczni są dziś na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem. Narażają zdrowie i życie dla chorych. ERGO Hestia ustawia się #MuremZaRatownikami i zakupi im sprzęt niezbędny do skutecznego działania każdego dnia. W najbliższych dniach rozpocznie także zbiórkę pieniędzy na środki do walki z pandemią.

27 marca 2020

Jak uczyć zdalnie w czasie kwarantanny? Poradnik dla nauczycieli

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

W trudnym czasie kwarantanny większość nauczycieli przechodzi na tryb pracy online. Sytuacja przymusza nas wszystkich do nowych typów komunikacji i wykorzystania narzędzi cyfrowych. Fundacja Orange postanowiła wesprzeć w tym zakresie nauczycieli i nauczycielki.

27 marca 2020

Ruszyła specjalna akcja Orange Polska wspierająca zdalną naukę. Nawet 200 GB internetu do wykorzystania z kodem EDUFLEX

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Zgodnie z zapowiedzią od dzisiaj uczniowie i ich rodzice, studenci oraz nauczyciele mogą skorzystać z Orange Flex przez dwa miesiące za złotówkę miesięcznie. Na naukę otrzymają nawet 200 GB do wykorzystania w smartfonie, tablecie czy komputerze. 

27 marca 2020

Fundacja Carrefour oraz Carrefour Polska przekazuje polskim szpitalom 2 000000 złotych na walkę z pandemią koronawirusa

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Fundacja Carrefour włącza się w pomoc dla polskich szpitali, poprzez akcję Caritas Polska #WdzieczniMedykom, wpłacając kwotę ponad 1,3 miliona złotych na zakup respiratorów i środków ochrony osobistej dla lekarzy. Z myślą o bieżących potrzebach personelu medycznego, dodatkowo, Carrefour Polska wesprze 41 szpitali zakaźnych w wybranych miastach Polski przekazując produkty spożywcze i higieniczne na potrzeby ich personelu. Na ten cel Carrefour Polska przeznaczy 650 tysięcy złotych.

27 marca 2020

Specjalne nagrody dla pracowników Tesco i ciągłe działania w trosce o bezpieczeństwo

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Tesco w Polsce podjęło szereg działań i środków mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom i klientom w trudnym okresie epidemii. Dziś sieć handlowa ogłasza wprowadzenie specjalnych nagród dla pracowników sklepów oraz centrów dystrybucji.

27 marca 2020

Marka LOTTO startuje z ogólnopolskim projektem #MilionySposobówNaNudę

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Marka LOTTO startuje z akcją „Miliony sposobów na nudę”. Totalizator Sportowy, właściciel marki, chce   w ten sposób zachęcić osoby pozostające w domu do pożytecznego spędzania czasu. Przedstawiając konkretne pomysły LOTTO rozszerza akcję społeczną #zostańwdomu.

27 marca 2020

Santander Bank Polska razem z Fundacją Santander przekazał 2 mln złotych na sprzęt medyczny i uruchomił zbiórkę charytatywną na dalszą walkę z epidemią

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

W odpowiedzi na sytuację związaną z zagrożeniem epidemiologicznym oraz potrzeby zgłaszane przez polską służbę zdrowia Santander Bank Polska przekazał 2 mln zł na zakup niezbędnego sprzętu medycznego do 8 polskich szpitali. Bank zapowiedział również, że podwoi kwotę zebraną w zbiórce charytatywnej uruchomionej przez Fundację Santander Bank Polska.

26 marca 2020

BNP Paribas Bank Polska o edukacji pracowników w #OdPOWIEDZialnie

Aktualności FOB, Od Partnerów

Dzisiejszy odcinek #OdPOWIEDZialnie został poświęcony tematowi edukacji pracowników wewnątrz firmy. O tym, jak taka edukacja odbywa się w BNP Paribas Bank Polska oraz jak warto poszerzać wiedzę na rzecz środowiska naturalnego wśród kadry opowiedziała Agnieszka Michalik.

26 marca 2020

#zostańwdomu i zachęć dziecko do nauki programowania

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Macie dzieci w wieku około 10-12 lat? Fundacja Orange zaprasza je do nauki kodowania. Przed dziećmi cykl webinarów dla #SuperKoderów. 

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc