Aktualności

25 marca 2019

Bank BGŻ BNP Paribas organizuje cykl specjalnych spotkań dla inspiracji

Od Partnerów

Już 21 marca w Inowrocławiu odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu „Zainspiruj się!” organizowanego przez Bank BGŻ BNP Paribas. Jest ono elementem trwającej kampanii #DoceniajNieOceniaj, której celem jest zwrócenie uwagi na to, jak ważne jest wsparcie i docenianie innych w dążeniu do realizacji ich pasji i marzeń

25 marca 2019

Carrefour podsumował skutki wykorzystania palet wielokrotnego użytku

Blisko 3 200 mniej wyciętych drzew, redukcja emisji CO2 do atmosfery o ponad 3800 ton oraz redukcja ilości odpadów o 312 ton – to tylko niektóre z efektów wykorzystania przez Carrefour Polska palet zwrotnych w logistyce. Sieć wprowadziła system poolingu paletowego w 2009 roku w ramach programu ochrony bioróżnorodności, którego elementem jest przeciwdziałanie wylesianiu. Pozwoliło to m.in. ochronić przed wycinką średniej wielkości miejski park.

25 marca 2019

PGE Pracodawcą Przyjaznym Pracownikom

Od Partnerów

Trzy oddziały spółek z Grupy PGE zostały docenione w konkursie „Pracodawca Przyjazny Pracownikom”. Uroczystość wręczenia certyfikatów odbyła się 19 marca w Pałacu Prezydenckim w Warszawie, przy udziale Prezydenta RP Andrzeja Dudy i Przewodniczącego NSZZ „Solidarność” Piotra Dudy.

22 marca 2019

PZU sponsorem tytularnym Maratonu Warszawskiego

Od Partnerów

PZU ponownie wesprze Fundację „Maraton Warszawski” i zaangażuje się jako sponsor tytularny w organizację popularnego maratonu w Polsce. W ostatnią niedzielę września, ulicami Warszawy pobiegnie tysiące uczestników 41. PZU Maratonu Warszawskiego.

22 marca 2019

P&G zamierza dostarczyć 25 mld litrów wody pitnej potrzebującym rodzinom na całym świecie

Od Partnerów

Spółce udało się dostarczyć 15 mld litrów wody pitnej rok przed pierwotnie zakładanym terminem, który przypadał na 2020 r., co zachęciło ją do wyznaczenia sobie jeszcze ambitniejszego celu dostarczenia 25 mld litrów wody do 2025 r.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc