Aktualności

15 listopada 2019

W „Pytaniu na śniadanie” o raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu i KDS KIG nt. branży hostess

Aktualności FOB,

Monika Kulik, członkini zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu, była gościem emitowanego w TVP programu „Pytanie na śniadanie”. Tematem rozmowy był wydany przez Komitet Dialogu Społecznego KIG i Forum Odpowiedzialnego Biznesu raport „Branża hostess w Polsce. Główne problemy i kontrowersje”.

15 listopada 2019

Młodzi Innowacyjni dla PGNiG

Od Partnerów

Departament Badań i Rozwoju Spółki Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo zaprasza do wzięcia udziału w V edycji konkursu Młodzi Innowacyjni dla PGNiG – MIP 2019, na projekt badawczo-rozwojowy dla GK PGNiG. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 30.11.2019 r. 

15 listopada 2019

Nowe partnerstwa L’Oréal na rzecz zrównoważonego rozwoju

Od Partnerów

Podczas Dnia Narodów Zjednoczonych wyróżnieni zostali najbardziej aktywni członkowie Global Compact Network Poland. Współtworząc programy GCNP przyczyniają się oni do promocji i wdrażania założeń Agendy 2030 oraz Celów Zrównoważonego Rozwoju. W tym gronie znalazł się również L’Oréal, partner Forum Odpowiedzialnego Biznesu. 

14 listopada 2019

KPMG edukuje uczniów ze szkół w zakresie bezpiecznego korzystania z internetu

Od Partnerów

Już trzeci rok z rzędu firma KPMG International zorganizowała coroczny Global Cyber Day w 51 krajach na całym świecie. Celem inicjatywy, prowadzonej przez specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa jest edukowanie młodych ludzi w zakresie bezpieczeństwa w sieci i minimalizowania ryzyka związanego z aktywnością w internecie. Szkolenia odbywały się przez cały październik w ramach Międzynarodowego Miesiąca Cyberbezpieczeństwa.

14 listopada 2019

Ukazał się drugi odcinek #OdPOWIEDZialnie

Aktualności FOB

Forum Odpowiedzialnego Biznesu rozwija temat Bioróżnorodności i publikuje drugi odcinek programu wideo #OdPOWIEDZilanie. O tym, jak warto wspierać bioróżnorodność wypowiadał się partner FOB, BNP Paribas Bank Polska. 

13 listopada 2019

ING zaprasza na konferencję #Silni. Inspirujące historie osób z niepełnosprawnościami

Od Partnerów

Fundacja ING Dzieciom oraz ING Bank Śląski organizują konferencję #Silni. Inspirujące historie osób z niepełnosprawnościami. Wydarzenie odbędzie się 15 listopada br. w Katowicach, w przeddzień Międzynarodowego Dnia Tolerancji.

13 listopada 2019

ING gospodarzem konferencji „Prosty język robi różnicę”

Od Partnerów

ING Bank Śląski organizuje konferencję o prostym języku, podczas której przedstawiciele różnych firm i instytucji podzielą się doświadczeniami i dobrymi praktykami w tym temacie.

12 listopada 2019

Henryk Wujec o roli dialogu

Aktualności FOB

21 października odbyło się kolejne spotkanie członków Rady Odpowiedzialnego Przywództwa. Gospodynią wydarzenia była Bożena Leśniewska, Wiceprezes Zarządu Orange Polska, a gościem specjalnym był Henryk Wujec – działacz społeczny i opozycyjny.

8 listopada 2019

BNP Paribas wśród liderów zarządzania różnorodnością i promowania włączającej kultury organizacyjnej

Od Partnerów

Podczas gali Konkursu Raporty Społeczne na Giełdzie Papierów Wartościowych ogłoszone zostały wyniki pierwszego ratingu liderów zarządzania różnorodnością i promowania włączającej kultury organizacyjnej opracowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, koordynatora Karty Różnorodności w Polsce oraz Deloitte. W składzie pierwszej edycji liderów zarządzania różnorodnością znalazł się także BNP Paribas Bank Polska. 

8 listopada 2019

27. edycja „Tak! Pomagam”. Wolontariusze Providenta przepracują ponad 3 tys. godzin, realizując projekty społeczne

Od Partnerów

Tegoroczna edycja „Tak! Pomagam” stoi pod znakiem ekologii. Rada Programowa wybrała 35 najlepszych projektów wolontariackich, z których aż 12 ma na celu ochronę środowiska naturalnego. Wybrane przez Radę inicjatywy otrzymają wsparcie finansowe od firmy Provident.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc