Aktualności

27 lipca 2021

Edukacja, klimat, dobroczynność – trzy cele Fundacji Deloitte

Od Partnerów

Rozwiązywanie problemów współczesnego świata, takich jak zmiany klimatu, ubóstwo czy ograniczony dostęp do edukacji wymaga zaangażowania, wiedzy i doświadczenia, również ze strony biznesu. Powołana niedawno Fundacja Deloitte Polska będzie realizować inicjatywy, które mają wpływ na życie społeczności angażując w nie pracowników firmy. Prezesem Fundacji Deloitte został Adam Mariuk.

27 lipca 2021

Raport Zintegrowany Grupy ORLEN 2020

Od Partnerów

Raport Roczny Grupy ORLEN za 2020 rok, przygotowany w formule zintegrowanej, jest już dostępny w wersji online. To dokument prezentujący finansową oraz pozafinansową działalność koncernu. W siódmej edycji przedstawiono także założenia i cele ogłoszonej w minionym roku strategii Grupy ORLEN do 2030 roku. Wytycza ona drogę do nowego, zrównoważonego biznesu i jest odpowiedzią koncernu na globalne trendy technologiczne, środowiskowe oraz konsumenckie.

27 lipca 2021

Ankieta dotycząca strategii Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Aktualności FOB

Forum Odpowiedzialnego Biznesu przygotowuje się do stworzenia nowej strategii działania organizacji na lata 2022 – 2024. Żebyśmy mogli skutecznie określić kluczowe kierunki, na których powinniśmy się skupić w ciągu najbliższych trzech lat, potrzebujemy opinii osób, organizacji, instytucji z nami współpracujących.

26 lipca 2021

Pamiętajmy o seniorach – kampania społeczna „Poznaj Swojego Sąsiada – Seniora”

Od Partnerów

W trosce o seniorów i niełatwą ich sytuację społeczną Adamed dla Seniora oraz Głos Seniora 27 lipca br. wspólnie rozpoczynają ogólnopolską kampanię pod nazwą “Poznaj Swojego Sąsiada – Seniora”. W ten sposób, organizatorzy akcji promują pomoc sąsiedzką dla potrzebujących seniorów…

26 lipca 2021

Pierwsze podsumowanie 28. Akcji Sprzątania Świata – sklepy Leroy Merlin zebrały ponad 7 399 kg śmieci

Od Partnerów

Dzięki współpracy z Fundacją Nasza Ziemia, pracownicy Leroy Merlin przed zorganizowaniem akcji sprzątania lokalnych terenów, przeszli odpowiednie szkolenia online, uzyskując merytoryczną wiedzę, w praktyce umożliwiającą bezpieczne przygotowanie tego typu wydarzeń społecznych.

26 lipca 2021

Leroy Merlin patronem VI społecznej akcji sprzątania grobów Żołnierzy AK Zgrupowania ,,Żywiciel’’

Od Partnerów

Wspierając lokalną społeczność i dbając o dziedzictwo historyczne, firma Leroy Merlin po raz kolejny dołącza do Społecznej akcji sprzątania grobów Żołnierzy AK Zgrupowania ,,Żywiciel’’. ,,Uczcijmy pamięć bohaterów, wspólnie sprzątając groby i kwatery żoliborskich powstańców na Cmentarzu Wawrzyszewskim i Powązkach Wojskowych’’.

23 lipca 2021

Raport Zintegrowany Totalizatora Sportowego za rok 2020 opublikowany

Od Partnerów

Totalizator Sportowy opublikował Raport Zintegrowany za rok 2020. Dokument stanowi formę komunikacji z interesariuszami firmy oraz podsumowuje miniony rok, pokazując przekrój działań Totalizatora Sportowego oraz dalsze plany spółki.

23 lipca 2021

Rozwój Chapter Zero Poland

Aktualności FOB

Do grona członków Chapter Zero Poland dołączyło 10 osób, które w ramach podnoszenia kompetencji w zakresie zmian klimatycznych będę brać udział w spotkaniach edukacyjnych, a także dzielić się własnymi doświadczeniami.

22 lipca 2021

Woda w zwrotnych butelkach już na półkach Carrefour

Od Partnerów

Carrefour Polska po raz kolejny zachęca swoich klientów do tego, by w prosty sposób wspólnie zadbać o środowisko. Po bardzo pozytywnym przyjęciu przez konsumentów usługi odbioru butelek zwrotnych bez konieczności okazania paragonu, sieć idzie o krok dalej. Jako jedna z pierwszych na rynku wprowadziła do oferty wodę gazowaną w szklanych butelkach kaucyjnych o pojemności 1 l. To kolejne konkretne działanie sieci w walce o ograniczanie zużycia plastiku.

22 lipca 2021

Rekordowa liczba 800 tys. beneficjentów otrzyma pomoc od wolontariuszy z Providenta

Od Partnerów

Rada programu Tak! Pomagam, skupiającego wolontariackie inicjatywy pracowników Providenta, wybrała 29 najlepszych projektów do jej tegorocznej edycji. Weźmie w niej udział 275 wolontariuszy, którzy zrealizują własne pomysły związane z ochroną środowiska i wsparciem dla lokalnych społeczności. W tym roku działania będą miały rekordowy zasięg, bowiem obejmą niemal 800 tys. beneficjentów.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc