Aktualności

Wiadomości i informacje, których autorem jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

12 kwietnia 2021

O aktywizmie korporacyjnym na antenie TOK FM

Najnowsza analiza Forum Odpowiedzialnego Biznesu była punktem wyjścia do rozmowy o aktywizmie korporacyjnym na antenie Radia TOK FM. Gościniami audycji „Twój problem – moja sprawa”, prowadzonej przez Annę Gmiterek-Zabłocką, były Marzena Strzelczak, prezeska, dyrektorka generalna FOB, i Dominika Bettman, prezeska Siemens Polska, przewodnicząca Rady Odpowiedzialnego Przywództwa.

9 kwietnia 2021

Jak pandemia zmieniła odpowiedzialny biznes?

Zbliża się premiera największego w Polsce przeglądu CSR i zrównoważonego rozwoju, Raportu “Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”. Forum Odpowiedzialnego Biznesu opublikuje raport po raz 19., ale po raz pierwszy podsumowujący tak nadzwyczajny rok. Raport odpowie na pytanie o stan…

6 kwietnia 2021

Ograniczanie emisyjności transportu tematem debaty z udziałem Katarzyny Teter

Podczas konferencji „Kolej dla klimatu” odbył się panel dyskusyjny pt. „Strategie i rekomendacje proekologicznej polityki transportowej”. Udział w debacie wzięła Katarzyna Teter, członkini Zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu. 

1 kwietnia 2021

Życzenia od Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Wspólnotowości i bliskości mimo dystansu, wiosennego odrodzenia i radości mimo przeciwności życzą z okazji Świąt Wielkanocnych Zarząd i Zespół Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

1 kwietnia 2021

2 kwietnia biuro FOB zamknięte. Cały zespół będzie na urlopie

2 kwietnia biuro Forum Odpowiedzialnego Biznesu będzie zamknięte, a cały zespół przebywać będzie na urlopie wypoczynkowym. Przepraszamy za ewentualne niedogodności.

31 marca 2021

Jak angażować zza ekranu?

Sposoby i formy angażowania podczas wydarzeń online będą tematem kolejnego już spotkania w ramach TransferHUB – inkubatora innowacji społecznych. Warsztaty odbędą się 7 kwietnia o godz. 10. Obowiązuje rejestracja, liczba miejsc ograniczona. 

29 marca 2021

Marzena Strzelczak zaprasza na ogłoszenie #Raport2020 [15.04, online]

15 kwietnia br. odbędzie się wydarzenie online, podczas którego zaprezentujemy 19. już wydanie Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”.

29 marca 2021

Dlaczego warto mierzyć poziom zarządzania różnorodnością i inkluzji w organizacji

Zarządzanie różnorodnością, inkluzja w organizacji i dążenie do osiągnięcia spójności społecznej to aspekty, których rola wciąż rośnie. Tym bardziej znaczenia nabiera mierzenie dojrzałości organizacji w obszarze Diversity & Inclusion.

26 marca 2021

Innowacje społeczne i nowe technologie w ekonomii społecznej

Wykorzystanie nowych technologii obszarze szeroko pojętych innowacji będzie tematem najbliższego spotkania TransferHUB, które odbędzie się 31 marca o godz. 10. Podczas webinarium prowadzący zaprezentują przykłady zagranicznych rozwiązań dotyczących innowacji społecznych i nowych technologii w ekonomii społecznej. Udział w wydarzeniu wymaga rejestracji.

26 marca 2021

Wspólnotowość i przejrzystość konieczne, by zbudować lepiej. Pobierz dodatek „Biznes odpowiedzialny w Polsce”

26 marca w „Rzeczpospolitej” ukazał się dodatek „Biznes odpowiedzialny w Polsce”. Tradycyjnie wśród autorek i autorów tekstów oraz komentarzy są Marzena Strzelczak, prezeska, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu i Tadeusz Joniewicz, menedżer projektów FOB.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc