Aktualności

Wiadomości i informacje, których autorem jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

11 maja 2021

Walne Zebranie Członków i Członkiń

Stowarzyszenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu zaprasza na coroczne Walne Zebranie Członków i Członkiń (WZC), które odbędzie się w formule online dnia 31 maja 2021 r. godz. 15:30.

11 maja 2021

Wybory uzupełniające do Zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Stowarzyszenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu działalność opiera na pracy społecznej swoich członków oraz Zarządu. Zgodnie z naszym Statutem Zarząd Stowarzyszenia i Komisja Rewizyjna wybierane są na trzy lata. Niebawem upłynie rok od rozpoczęcia prac przez Zarząd w obecnym składzie. Ze względu na konieczność rezygnacji z prac jednej z członkiń, Pani Joanny Erdman, 31 maja 2021r., podczas Walnego Zebrania Członkow i Człokiń, odbędą się wybory uzupełniające.

11 maja 2021

Praktycznie o włączającej transformacji rynku pracy

7 maja odbyły się warsztaty „Praktycznie o włączającej transformacji rynku pracy”, realizowane w ramach międzynarodowego projektu Upskill 4 Future. W spotkaniu prowadzonym przez dr Annę Jawor Joniewicz i dr hab Łukasza Sienkiewicza – ekspertów z zakresu m.in. analizy rynku pracy i zarządzania różnorodnością wzięły udział firmy zaangażowane w projekt oraz zaproszone małe i średnie firmy.

10 maja 2021

Responsible Business Forum joins Climate Governance Initiative and launches Chapter Zero Poland

We join the global Climate Governance Initiative, managed by the Centre for Climate Engagement, Hughes Hall of the University of Cambridge, in collaboration with the World Economic Forum. The involvement of the Responsible Business Forum will make it possible to launch Chapter Zero Poland, a programme to develop the competencies of supervisory/non-executive directors of companies with regard to climate challenges. Deloitte Polska is a content partner for the programme.

10 maja 2021

Oglądaj od 10:00 debatę nt. ról opiekuńczych

Jakie rozwiązania prawne, ale i nieformalne umożliwiają łączenie ról zawodowych i prywatnych? Jakie zmiany w tym obszarze przyniosła nam pandemia i jakie wnioski z doświadczenia pandemicznego należałoby wyciągnąć? Jaka czeka nas przyszłość w kontekście starzejącego się społeczeństwa? I wreszcie, co może zmienić dyrektywa work-life balance, której transpozycja wkrótce nas czeka?

10 maja 2021

Dołącz do Chapter Zero Poland. Edukacja klimatyczna dla zarządów i rad nadzorczych

Dołączyliśmy do globalnego projektu Climate Governance Initiative, prowadzonego przez Centre for Climate Engagement, Hughes Hall, na Uniwersytecie w Cambridge we współpracy ze Światowym Forum Ekonomicznym. Zaangażowanie Forum Odpowiedzialnego Biznesu umożliwi uruchomienie Chapter Zero Poland, programu rozwoju kompetencji rad nadzorczych spółek w zakresie wyzwań klimatycznych. Partnerem merytorycznym programu jest firma Deloitte Polska.

7 maja 2021

Zdobądź wejściówki na Przegląd Filmów Miesiąca Różnorodności

Inspiracje do działań w obszarze D&I przychodzą czasem z zupełnie nieoczekiwanej strony. Dlatego wraz z BNP Paribas Bank Polska zapraszamy na weekendowy przegląd filmów.

5 maja 2021

Dzień Bez Śmiecenia – 11 maja

Dzień Bez Śmiecenia to edukacyjna kampania społeczna, która od 15 lat porusza temat świadomej segregacji odpadów i ekologicznego stylu życia. W tym roku, 11 maja, z okazji jubileuszu kampanii organizatorzy przygotowali retrospekcję – powrót do najważniejszych zasad i inspirujących ciekawostek, które były upowszechniane w ramach akcji. Hasło tegorocznej kampanii brzmi: „Odpady to nie śmieci – to surowce! #WidzęWięcej”.

4 maja 2021

6 maja rusza #MiesiącRóżnorodności

Różnorodność i inkluzja w miejscu pracy są koniecznym elementem cyfrowej transformacji sprzyjającej spójności społecznej. Ta myśl przewodnia będzie towarzyszyła tegorocznemu Miesiącowi Różnorodności. Przez cały maj będzie można śledzić eksperckie debaty, zainspirować się dobrymi praktykami, a nawet skorzystać z weekendowego przeglądu filmów. To wszystko od 6 maja na stronie kartaroznorodnosci.pl/diversitymonth oraz na profilu Karty Różnorodności na Facebooku.

30 kwietnia 2021

Susanna Romantsova gościnią pierwszego odcinka #DiversityTalks – podcastu Karty Różnorodności

Z przyjemnością informujemy o inauguracji cyklu #DiversityTalks. To realizowane w ramach koordynowanej przez FOB Karty Różnorodności podcasty z liderkami i liderami Diversity & Inclusion w polskich firmach.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc