Aktualności

27 stycznia 2021

Klimat w portfelu – czynniki środowiskowe a portfele inwestorów

Jak zauważają autorzy/ki raportu Investhink, czynniki środowiskowe odgrywają coraz większą rolę przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.

27 stycznia 2021

Rusza Złoty Bankier 2021

Trwa największe badanie sektora bankowego w Polsce – Złoty Bankier 2021, organizowane przez Bankier.pl i „Puls Biznesu”. Celem rankingu jest wskazanie instytucji bankowych świadczących najwyższe standardy jakości obsługi, oferujących najlepsze produkty i prowadzących działania wyróżniające na tle konkurencji.

25 stycznia 2021

Zmiany klimatu w Polsce – co nas czeka w pogodzie w XXI wieku?

Jak będzie się zmieniał klimat w Polsce w XXI wieku? Jakie trendy zmian będą zachodzić w wartości temperatury i wysokości opadu? Jakie będzie tempo zmian klimatu w kolejnych dekadach? To pytania, na które spróbują odpowiedzieć uczestniczki i uczestnicy konferencji online organizowanej 27 stycznia przez Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy. Udział w dyskusji weźmie Katarzyna Teter, członkini zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

12 stycznia 2021

Ruszył nabór wniosków w Konkursie o tytuł „Dobroczyńca Roku”

Od 11 stycznia 2021 roku organizacje pozarządowe mogą zgłaszać firmy i fundacje korporacyjne do XXIV edycji Konkursu o tytuł „Dobroczyńca Roku”.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc