Marta Krawcewicz

koordynatorka projektów

W Forum Odpowiedzialnego Biznesu odpowiada za projekty związane ze środowiskiem i gospodarką obiegu zamkniętego. Jest autorką artykułów naukowych na temat CSR. Przygotowuje publikacje dotyczące środowiska oraz merytoryczną stronę konferencji podczas Targów CSR.

W FOB pracuje od kwietnia 2011 roku, lecz z sektorem pozarządowym związana jest od ponad dziesięciu lat. Interesuje się w szczególności tematyką zrównoważonej konsumpcji, ekonomią zrównoważonego rozwoju, ekologią przyszłości, eko-rozwiązaniami, grywalizacją. Przez ponad 6 lat pracowała w Wioskach Dziecięcych SOS. Z wykształcenia ekonomistka, absolwentka ekonomii na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła również studia podyplomowe „CSR. Strategia odpowiedzialnego biznesu” w ALK. Ze strony FOB uczestniczy w pracach Koalicji na rzecz zrównoważonego oleju palmowego.

Trenerka, prowadząca szkolenia, głównie dotyczące społecznej odpowiedzialności. Ukończyła kursy: A Life of Happiness and Fulfillment na Indian School of Business i De-Mystifying Mindfulness na Universiteit Leiden. Jurorka w konkursach: Ekobiuro 2013 oraz III edycji „Ekoodpowiedzialni w biznesie”.

Prywatnie matka trójki dzieci, aktywnie wspiera rozwój lokalnych społeczności. Założyła klub rodziców Konwaliowo. Jako członek prezydium w lokalnej szkole i przedszkolu promuje i wprowadza realne działania na rzecz ochrony środowiska. Prowadzi program Światozmieniacze w szkole podstawowej i organizuje warsztaty ekologiczne dla społeczności lokalnych. Lubi zaszyć się na Podlasiu i zbierać zioła, jest miłośniczką gier zarówno planszowych jak i interaktywnych. Uwielbia czytać, szczególnie literaturę iberoamerykańską.