WEBINARIUM #Sustainhack

#SustainHack to pierwszy taki projekt w Polsce, dlatego mając na uwadze zarówno adekwatność oraz jakość projektów, jak i czas włożony przez uczestników w ich przygotowanie, przewidziane zostało otwarte webinarium na platformie Facebook.

Do wzięcia w nim udziału wystarczyć aktywne konto na tym portalu. Z jednej strony webinarium ma wspierać biorących udział w projekcie lub planujących do niego dołączyć, przekazać potrzebne informacje, z drugiej z kolei inspirować osoby poszukujące wiedzy na temat innowacji w biznesie, odpowiedzialności społecznej i współpracy w zespołach. Odbędzie się 14 marca (środa) o godzinie 18. Będzie transmitowane na żywo przez fanpage: https://www.facebook.com/ChallengeRocket.

Podczas webinarium #SustainHack przedstawiciele Banku BGŻ BNP Paribas oraz Kompanii Piwowarskiej udzielą wskazówek odnośnie postawionych przez nich wyzwań. Uczestnicy spotkania online dowiedzą się więcej o oczekiwaniach i planach związanych z #SustainHack oraz zyskają garść inspiracji. Taka forma interakcji pozwoli również na bieżąco zweryfikować pomysły i zestawić je z oczekiwaniami autorów wyzwań konkursowych.

Podejmij wyzwanie #sustainhack >>