Webinarium poświęcone Dualnemu Systemowi Kształcenia

Webinarium poświęcone Dualnemu Systemowi Kształcenia

Forum Odpowiedzialnego Biznesu wraz z firmą SITECH zapraszają na webinarium „EU Talent – system dualnego kształcenia w praktyce z SITECH”, które odbędzie się 26 czerwca w godz. 12:00 – 13:00.

Podczas webinarium przypomniane zostaną główne założenia projektu EU Talent kierowanego do firm z sektora MŚP. Wioletta Cichla, Marta Ryczko i Liliana Wiltosz, przedstawicielki firmy SITECH, podzielą się z uczestnikami wiedzą i doświadczeniem z zakresu wprowadzania i funkcjonowania dualnego systemu kształcenia, programu opierającego się na ścisłej współpracy ze szkołami zawodowymi i uczelniami technicznymi. SITECH w ramach dualnego systemu kształcenia podjął współpracę w zakresie kształcenia praktycznego wspólnie z Wydziałem Mechanicznym Politechniki Wrocławskiej. W swoim zakładzie firma organizuje zajęcia praktyczne dla studentów. Wspólnie z Zespołem Szkół w Chocianowie SITECH kształci monterów-mechatroników. Jednorazowo przyjmowanych jest od 5 do 15 uczniów.

Do uczestnictwa zapraszamy przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Udział w webinarium jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie fob.clickmeeting.pl.

 

Więcej informacji o projekcie:

odpowiedzialnybiznes.pl/eu-talent

www.eutalent.org

 

Źródło: Informacja własna