kwi 19 2020

Trwa głosowanie internautów w rankingu Złoty Bankier

Patronat Forum Odpowiedzialnego Biznesu
Patronat medialny portalu odpowiedzialnybiznes.pl

Do 19 kwietnia (przedłużony termin) na stronie zlotybankier.pl można głosować na 12 reklam bankowych, 12 projektów z zakresu CSR i 9 banków, które komunikują się z klientem w social media.Podobnie, jak w latach poprzednich, głosy internautów pomogą wyłonić zwycięzców rankingu Złoty Bankier w kategoriach: najlepszy spot reklamowy, bank wrażliwy społecznie i najlepszy bank w social media. Wydarzenie zostało objęte patronatem Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz portalu odpowiedzialnybiznes.pl.

Jak są wybierani zwycięzcy w rankingu Złoty Bankier 2020?

Wskazania internautów w połączeniu z głosami ekspertów z redakcji Bankier.pl, przedstawicieli portalu Nowy Marketing, Fundacji Odpowiedzialnego Biznesu, SoTrender i Dragon Rouge, pomogą wyłonić zwycięzców w kategoriach: najlepszy spot reklamowy, bank wrażliwy społecznie i najlepszy bank w social media.

Oprócz tego, zostaną przyznane statuetki w kategoriach ocenianych wyłącznie przez dziennikarzy ekonomicznych -Konto osobiste, Kredyt gotówkowy, Kredyt hipoteczny, Karta kredytowa oraz Innowacja Fin-Tech.

Wyniki Rankingu zostaną ogłoszone na uroczystej gali, która odbędzie się 23 czerwca 2020 r. w Warszawie. Wśród zaproszonych gości pojawią się przedstawiciele największych i najważniejszych instytucji finansowych.

Wszyscy, którzy wezmą udział w głosowaniu, zostawią swój adres e-mail, a także odpowiedzą na pytanie konkursowe, będą mieli szansę na wygranie jednej z nagród. Internauci będą mogli śledzić wydarzenie za pośrednictwem transmisji online w Bankier.tv

Źródło: inf.pras.