Termin zgłoszeń Ambasadorów CSR

Termin zgłoszeń Ambasadorów CSR

Do 16 stycznia 2018 roku trwa rekrutacja do 14. edycji programu edukacyjnego Forum Odpowiedzialnego Biznesu – Liga Odpowiedzialnego Biznesu. Program kierowany jest do studentów, spośród których wyłaniani są Ambasadorzy i Ambasadorki CSR. 

Studenci zainteresowani tematem CSR (ang. Corporate Social Responsibility – społeczna odpowiedzialność biznesu) i chcący rozwijać się w ramach Ligi Odpowiedzialnego Biznesu mogą już aplikować do 14. edycji programu. Rekrutacja odbywa się przez formularz dostępny na stronie Ligi Odpowiedzialnego Biznesu i trwa do 16 stycznia.

Unikalny program merytoryczny

Liga Odpowiedzialnego Biznesu jest przede wszystkim programem edukacyjnym. Jego główną częścią jest program Ambasadorów CSR. W jego ramach, studenci spotykają się z praktykami biznesu, którzy na co dzień wdrażają CSR w swoich firmach.
W odpowiedzi na intensywny rozwój koncepcji społecznej odpowiedzialności, od 13. edycji program przyjął nowy kształt. Odświeżona formuła polega na osadzeniu go w ścieżkach edukacyjnych: Zrównoważony Rozwój (Orange), Zarządzanie a CSR (BGŻ BNP Paribas), Miejsce Pracy (Ergo Hestia) i Komunikacja a CSR (Henkel). Pozwala to zdobyć i przetestować w praktyce wiedzę o społecznej odpowiedzialności biznesu jako interdyscyplinarnym i strategicznym narzędziu. Wzmacnia także pożądane przez pracodawców kompetencje zawodowe. Program Ligi Odpowiedzialnego Biznesu z pewnością stwarza szansę na lepsze ukierunkowanie swojej ścieżki zawodowej i odnalezienie się na rynku pracy.

WEŹ UDZIAŁ W PROGRAMIE