Nabór praktyk do przeglądu „Praktycy o różnorodności”

Ruszył nabór dobrych praktyk do Przeglądu „Praktycy o Różnorodności”, który już po raz drugi będzie towarzyszył Kongresowi Różnorodności, zaplanowanemu na październik br. Organizatorzy (Henkel, BE.NAVIGATOR) zapraszają wszystkie firmy i organizacje pozarządowe do zgłaszania innowacyjnych praktyk z obszaru zarządzania różnorodnością w miejscu pracy. Projekt Karta Różnorodności jest patronem przeglądu.

Zgłoszenia ciekawych praktyk można przesyłać w terminie od 24 lipca do 13 września 2017 r. za pośrednictwem strony internetowej be.navigator.pl. Pięć praktyk, które otrzymają najwyższe oceny Jury Przeglądu, w którym zasiądą prof. Janina Filek, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna Forum odpowiedzialnego Biznesu, Agnieszka Dejna, Browar Spółdzielczy, laureat ubiegłorocznej edycji oraz Paweł Niziński, CEO BETTER., Partner GOODBRAND CEE, zostanie zaprezentowanych podczas IV Kongresu Różnorodności 13 października b.r.

Regulamin naboru do Przeglądu „Praktycy o Różnorodności” oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: be-navigator.pl.