Multimedia (128 materiałów)

Wszystkie obszary

Przyszłość zrównoważonej Warszawy – rozmowa

Multimedia

Jaka będzie przyszłość Warszawy? Czy miasto będzie rozwijało się w sposób zrównoważony? Więcej na temat planów magistratu stolicy w wywiadzie pochodzącym z TV CSR, podczas 5. Targów CSR. Artur Celiński z Res Publiki rozmawia z Michałem Olszewskim – wiceprezydentem Warszawy.

oglądaj

Anty-Konferencja CSR: Relacja

Multimedia

Ponad trzyminutowe podsumowanie video Anty-Konferencji CSR – pierwszego wydarzenia CSR w formule Open Space Technology. Forum Odpowiedzialnego Biznesu było organizatorem Anty-Konferencji CSR.

oglądaj

Polska Karta Różnorodności. Rok doświadczeń, rok wyzwań

Multimedia

Polska Karta Różnorodności ma już prawie 50 Sygnatariuszy. 14 lutego 2013 roku w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich w Warszawie miała miejsce konferencja „Polska Karta Różnorodności. Rok doświadczeń, rok wyzwań”. Odbyła się ona równo rok po inauguracji polskiej Karty Różnorodności. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu i Rzecznika Praw Obywatelskich.

oglądaj

CSR 2.0 komunikacja, edukacja, technologia

Multimedia

11 października 2012 r. w Warszawie odbyła się konferencja „CSR 2.0 komunikacja, edukacja, technologia” zorganizowana przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Gościem specjalnym konferencji był Wayne Visser, który przedstawił ewolucję koncepcji społecznej odpowiedzialności biznesu w stronę modelu CSR 2.0.

oglądaj

Zdrowe odżywianie – czy jest możliwe?

Multimedia

26 września w Warszawie odbyła się debata z cyklu Rozmowy o odpowiedzialnym biznesie pt. „Zdrowe odżywianie – czy jest możliwe?”. W debacie wzięli udział eksperci ds. żywienia, dyrektor warszawskiej szkoły podstawowej oraz przedstawiciel branży spożywczej.

oglądaj