Multimedia (134 materiały)

Wszystkie obszary

Debata „Wizja dla Europy w świetle wyzwań zrównoważonego rozwoju”

Multimedia

Debata odbyła się 31 marca 2011 r. podczas ogłoszenia Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2010. Dobre praktyki”. Udział w debacie wzięli: prof. Anna Giza-Poleszczuk (Fundacja Stocznia), Dariusz Szwed (Zieloni 2004), dr Grzegorz Makowski (Instytut Spraw Publicznych), Lidia Kołucka-Żuk (CEE Trust) i Zbigniew Pisarski (Fundacja im. Kazimierza Puławskiego). Debatę prowadzi Mirella Panek-Owsiańska, Prezes Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

oglądaj

Mniej energii, lepszy klimat

Multimedia

160 000 osób ginie co roku w wyniku zmian klimatu na świecie. W ciągu zaledwie 50 lat jedna trzecia wszystkich gatunków roślin i zwierząt może wyginąć. A wszystko to przez efekt cieplarniany i zmiany klimatu.


oglądaj

Gala 10-lecia FOB

Multimedia

Zapraszamy do obejrzenia filmu z Gali 10-lecia Forum Odpowiedzialnego Biznesu, która odbyła się 16 grudnia 2010 r. w Teatrze Polonia.

oglądaj

10 lat Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Multimedia

Forum Odpowiedzialnego Biznesu obchodzi 10-lecie swojej działalności w zakresie promowania i rozwijania koncepcji społecznej odpowiedzialności biznesu oraz współpracy z firmami, które swój biznes prowadzą w sposób odpowiedzialny.

oglądaj