Wszystkie materiały (65 materiałów)

Zarządzanie różnorodnością

Otwarcie na różnorodność sprzyja budowaniu kapitału społecznego

Otwarcie na różnorodność sprzyja budowaniu kapitału społecznego

Artykuły eksperckie

W sierpniu 2017 roku zostało przeprowadzone badanie „Problemy i wyzwania w organizacjach – znaczenie kapitału społecznego”, zrealizowane we współpracy Komitetu Dialogu Społecznego KIG, Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz House of Skills. W badaniu, z którego raport dostępny jest w naszej Bazie wiedzy o CSR, znalazł się między innymi komentarz przygotowany przez dyrektorkę Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Marzenę…

czytaj więcej
Rola biznesu na rzecz równości płci

Rola biznesu na rzecz równości płci

Eksperci FOB

Komentarz Marzeny Strzelczak, dyrektorki generalnej Forum Odpowiedzialnego Biznesu pochodzi z kampanii 17/17 „SDGs w Praktyce” realizowanej przez CSR Consulting, w partnerstwie m.in. z Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Tekst ukazał się przy okazji publikacji informacji o 5. Celu Zrównoważonego Rozwoju, którym jest równość płci.

czytaj więcej
Praca, presja i depresja

Praca, presja i depresja

Z roku na rok coraz więcej Polaków idzie na zwolnienia psychiatryczne. Jaki wirus zainfekował rynek pracy, że trzeba łykać proszki, aby się na nim utrzymać?

Artykuł Małgorzaty Fiejdasz-Kaczyńskiej ukazał się w Magazynie Coaching nr 3/2017 (maj-czerwiec)  i jest elementem akcji społecznej magazynu „Strefa zagrożenia”, której partnerami są Partnerami naszej akcji są: Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Forum Odpowiedzialnego Biznesu jest patronem kampanii.

czytaj więcej