15 polskich przykładów społecznej odpowiedzialności biznesu. Część II

15 polskich przykładów społecznej odpowiedzialności biznesu. Część II

„15 polskich przykładów społecznej odpowiedzialności biznesu. Część II” to kolejna publikacja Forum Odpowiedzialnego Biznesu zawierająca case studies firm działających w Polsce, które wdrażają filozofię odpowiedzialnego biznesu do swoich strategii i działań operacyjnych. W odróżnieniu od publikacji z zakresu teorii CSR, celem tej jest zaprezentowanie doświadczeń przedsiębiorstw, które w praktyce realizują zasady odpowiedzialnego biznesu.

Pobierz publikację

Publikacja została stworzona z myślą o propagowaniu koncepcji CSR wśród różnych grup odbiorców, w tym w środowisku akademickim. „Wiemy, że część pierwsza naszej publikacji cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno wśród studentów i studentek, jak i kadry akademickiej i jest nadal wykorzystywana podczas zajęć na wielu różnych uczelniach i kierunkach studiów w całym kraju. Liczymy, że następne przykłady działań firm staną się równie ciekawym materiałem dydaktycznym, pozwalającym na poznanie praktycznego wymiaru zrównoważonego rozwoju”, powiedziała Mirella Panek – Owsiańska, Prezeska Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Case book zawiera przykłady działań takich firm jak: Aviva, Cemex, Clifford Chance, Deloitte, Grupa Żywiec S.A., Grupa LOTOS, just-cause, Lafarge, Leśnodorski, Ślusarek i Wspólnicy, METRO Group, Microsoft, Prologis, Servier, Skanska, Totalizator Sportowy.

Źródło: Informacja własna

Pliki do pobrania:

15 polskich_przykladow_CSR_II