Katarzyna Dulko-Gaszyna

Sustainability Manager

Wykształcenie: mgr

Doświadczenie:

Doświadczenie zawodowe związane z zarządzaniem zrównoważonym rozwojem w międzynarodowych korporacjach. Od 2011 roku pełni funkcję kierownika ds. zrównoważonego rozwoju w IKEA Retail (branża urządzania wnętrz). Wcześniej kierowała CSR w Ringier Axel Springer Polska.
Główne obszary zrealizowanych projektów oraz koncepcji w zakresie: budowy długoterminowej strategii zrównoważonego rozwoju, projektów konsumenckich, sprzedażowych i CRM, relacji inwestorskich i B2B, raportowania społecznego (GRI A+), kontroli finansowej (efektywność i przejrzystość procesów, pochodzenie surowców, optymalizacja nakładów produkcyjnych), efektywnej gospodarki odpadami, aktywnej promocji CSR wśród środowisk opiniotwórczych i konsumentów, czy zarządzania wiedzą pracowników.

Ukończone studia z zakresu m.in. z dziennikarstwa (nauk społecznych) i zarządzania środowiskowego na Uniwersytecie Jagiellońskim, Politechnice Warszawskiej oraz na niemieckich Uniwersytetach w Hamburgu i Bremie.

O sobie: Praca w zrównoważonym rozwoju to jakby „ktoś płacił Ci za uprawianie i rozwijanie swojego hobby”. Bajka.

Obszar zainteresowań CSR:

Ekologia, Konsument, Łańcuch dostaw, Zrównoważony rozwój, Eko-ogrodnictwo, Gospodarki krajów rozwijających się

Profile są tworzone osobiście przez danych specjalistów lub z ich upoważnienia. Forum Odpowiedzialnego Biznesu zatwierdza zgłoszenie profilu, ale nie odpowiada za aktualność i poprawność wpisanych danych. Każdy specjalista może wysłać prośbę o wprowadzenie zmian w swoim profilu na adres portal@fob.org.pl.