Skanska

Skanska Property Poland – deweloper zielonych nieruchomości, lider na rynku zrównoważonych inwestycji komercyjnych. Firma od wielu lat angażuje się w promocję społecznie odpowiedzialnych inicjatyw na polskim rynku. Skanska aktywnie działa na rzecz środowiska naturalnego, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz etyki w biznesie. Skanska Property Poland jest częścią Grupy Skanska, światowego lidera w zakresie budownictwa i rozwoju.

Zielona Inicjatywa Skanska Property Poland

  • Wszystkie inwestycje firmy Skanska powstają przy użyciu technologii przyjaznych dla środowiska i poddawane są certyfikacji ekologicznej.
  • Celem firmy jest tworzenie budynków efektywnie wykorzystujących zasoby energii,dzięki czemu zachowana zostaje równowaga ekologiczna.

Skanska jest członkiem i założycielem Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego. Firma od lat dba o to, aby jej projekty były realizowane zgodnie z ideą zrównoważonego budownictwa. Wszystkie nowopowstające budynki komercyjne Skanska są realizacjami zielonymi,co oznacza ich dużo mniejszy, niż budynków standardowych, wpływ na środowisko naturalne. Potwierdzają to dwa certyfikaty wyznaczające standardy budownictwa ekologicznego: system oceny budynków LEED oraz program Komisji Europejskiej GreenBuilding.

Standardy Skanska Property Poland

  • Gwarancja najwyższej jakości usług
  • Wyprzedzanie oczekiwań Klientów i szukamy rozwiązań dla potencjalnych problemów
  • Stosowanie rozwiązań technicznych i materiałów budowlanych spełniających najwyższe standardy jakości przy cenie satysfakcjonującej klienta

Kodeks Postępowania Skanska Property Poland

  • Prowadzenie działalności w sposób zgodny z najwyższymi standardami etyki biznesu
  • Zapewnienie bezpiecznych warunków pracy i dążenie do ich ciągłej poprawy
  • Minimalizacja wpływu inwestycji na środowisko

Informacje od Partnera

26 września 2019

To nie wiek pracownika jest dziś najważniejszy

JLL i spółka biurowa Skanska wspólnie przyjrzały się preferencjom pracowników nowoczesnych biur w Polsce. W efekcie wyróżniono pięć osobowości i stylów pracy, które mają różne potrzeby i oczekiwania względem przestrzeni biurowej. Wnioski z raportu znacznie ułatwią pracodawcom zrozumienie tych różnic, a także dowiedzą się oni, co buduje wartość miejsca pracy w oczach ich różnorodnych zespołów.

9 sierpnia 2019

Biuro Skanska zostało docenione za warunki pracy i design

Biuro spółki biurowej Skanska to druga w Polsce powierzchnia biurowa z certyfikatem WELL CI. Taką ocenę dostało biuro firmy Skanska na konkursie Prime Property Prize 2019 w kategorii „Przestrzeń Komercyjna”.

8 lipca 2019

Skanska stawia na oszczędzanie energii i obniżenie wpływu na środowisko

Oszczędność energii na poziomie 20-30 proc. – to wynik badania budynków mieszkalnych na warszawskim Osiedlu Mickiewicza. Spółka mieszkaniowa Skanska stawia na rozwiązania obniżające zapotrzebowanie na energię i kontroluje wpływ swoich inwestycji na środowisko w całym cyklu ich życia, zaczynając już od momentu produkcji materiałów budowlanych.

Zobacz wszystkie wiadomości od Skanska w Polsce »