Santander Bank Polska

Santander Bank Polska S.A. (wcześniej BZ WBK) należy do największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się banków na polskim rynku, obsługującym Klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi finansowe na najwyższym poziomie, wspierane przez nowoczesne technologie bankowe.

Społeczna odpowiedzialność biznesu jest od wielu lat częścią kultury organizacyjnej Santander Bank Polska.  Wierzymy, że prowadząc z sukcesem działalność biznesową w Polsce, mamy również moralny obowiązek „dać coś od siebie” – wspierać lokalne społeczności, środowisko naturalne, działać na rzecz polskiej edukacji oraz kultury.

Jedną z najważniejszych inicjatyw, które udało nam się zainicjować jest program Santander Universidades wspierający na wielu płaszczyznach polskie uczelnie, studentów oraz pracowników naukowych. Bank realizuje również wiele inicjatyw kulturalnych, społecznych oraz ekologicznych. Od 1997 roku działa też Fundacja Santander Bank Polska realizująca szereg wartościowych projektów.

Dowiedz się więcej o społecznej odpowiedzialności Santander Bank Polska

Informacje od Partnera

12 grudnia 2018

Jak przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu osób starszych? Santander Bank Polska zaprasza na konkurs

Santander Bank Polska organizuje konkurs „Jak możemy przeciwdziałać wykluczeniu osób starszych”, w którym zachęca do podzielenia się pomysłami na rozwiązanie tego problemu. Najlepszy projekt zostanie nagrodzony aparatem Rocoh Theta 360. Do konkursu można zgłaszać się już tylko do 18 grudnia.

18 czerwca 2018

Pełne wyniki Rankingu Odpowiedzialnych Firm

15 czerwca w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie ogłoszony został 12. Ranking Odpowiedzialnych Firm. W tegorocznej edycji wzięło udział 70 organizacji. Forum Odpowiedzialnego Biznesu jest partnerem merytorycznym inicjatywy.

17 kwietnia 2018

Startuje konkurs Banku Zachodniego WBK „Ekobezpieczni”

Bank Zachodni WBK, partner strategiczny Forum Odpowiedzialnego Biznesu, ruszył właśnie z ogólnopolskim konkursem „Ekobezpieczni” skierowanym do uczniów szkół podstawowych. Celem konkursu jest m.in. poszerzenie wiedzy dzieci i młodzieży o prawidłowym zachowaniu na drodze oraz ekologii na szosach.

Zobacz wszystkie wiadomości od Bank Zachodni WBK »