NIVEA

NIVEA to marka z wieloletnią tradycją i doświadczeniem, która już od ponad 130 lat troszczy się o swoich klientów, gwarantując im najwyższą jakość produktów do pielęgnacji skóry. Doświadczenie NIVEA poparte jest specjalistyczną wiedzą ekspertów i stale prowadzonymi badaniami. Stawiając na pierwszym miejscu zadowolenie klientów, NIVEA dokłada wszelkich starań, aby wprowadzane na rynek produkty wyróżniały się nie tylko innowacyjnością, ale przede wszystkim spełniały najwyższe standardy jakości.

Jednak NIVEA to nie tylko kosmetyki do pielęgnacji skóry, to przede wszystkim marka, która od wielu lat wspiera rozwój rodzin oraz lokalnych społeczności. „Polacy od lat darzą nas ogromnym zaufaniem. Jesteśmy blisko nich nie tylko z naszymi produktami, ale również wspieramy ich w ramach działań społecznej odpowiedzialności biznesu. Już od 15 lat angażujemy się w akcje CSR, które przyniosły polskim rodzinom wiele radości i sprawiły, że my jako pracownicy firmy, czujemy się jeszcze bardziej dumni z tego, co robimy” – wyjaśnia Katarzyna Milanovic, Prezes NIVEA Polska.

Przez 15 lat marka NIVEA realizuje projekty, które mają na celu wspierać rozwój i bezpieczeństwo rodzin. Wszystkie dotychczasowe akcje: „Błękitne żagle”, „Bezpiecznie z NIVEA i WOPR”, „100 placów zabaw na 100 lat NIVEA”, „Szkółki piłkarskie NIVEA” cieszyły się ogromnym zainteresowaniem nie tylko społeczności lokalnych, ale także mediów. W roku 2015 realizujemy kolejny, społeczny projekt marki „Podwórko NIVEA”, w ramach którego powstaje 40 retro-nowoczesnych placów zabaw dla dzieci i rodziców.

Strona internetowa Nivea Polska