Grupa Raben

Grupa Raben jest obecna na rynku europejskim od ponad 85 lat (w Polsce od 1991 roku). Oferuje kompleksowe usługi logistyczne. Poszczególne oddziały Grupy zlokalizowane są w 12 krajach Europy, na terenie: Czech, Estonii, Holandii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Polski, Słowacji, Ukrainy, Węgier, Włoch i Rumunii.

Oferuje rozwiązania nie tylko dla dużych firm, lecz także dla przedsiębiorstw średnich i małych. Platforma myraben.com i rozbudowane systemy zarządzania transportem i relacjami z Klientem pozwalają dostosować daną usługę do indywidualnych wymagań.

Dla Grupy Raben działalność CSR to nie tylko działania zgodne z prawem. To również prowadzenie aktywności biznesowej w przejrzysty i etyczny sposób, uwzględniający oczekiwania interesariuszy. Tak rozumiana społeczna odpowiedzialność wpisana jest na stałe w DNA Grupy Raben. Ekologiczne, oszczędzające energię rozwiązania w magazynie, nowoczesny, niskoemisyjny tabor, zasady etyczne dla wszystkich podmiotów działających na rzecz Grupy Raben to przykłady zarządzania zapewniającego zrównoważony, trwały rozwój – nie tylko dziś, lecz także w przyszłości. Grupa Raben wierzy, że operator logistyczny stanowi ważne ogniwo w odpowiedzialnym łańcuchu dostaw każdej firmy. Codziennie działa na rzecz wspólnego dobra. Zarówno wśród dorosłych, jak i najmłodszych firma propaguje bezpieczeństwo drogowe i znaczenie transportu. Robi to poprzez kampanię społeczną „Transport jest potrzebny”. Odpowiedzialność to proces, a nie stan. Grupa Raben nieustannie zmienia usługi i procedury, by zasłużyć na miano odpowiedzialnej firmy. Uczy siebie i innych, jak pozytywnie wpływać na otoczenie. Realizuje programy wolontariatu pracowniczego, żeby zmieniać lokalną rzeczywistość. Pragnie, by następne pokolenia miały dostęp do tych samych zasobów, z których korzysta teraz. Grupa Raben chce być przyjaznym napędem przyszłości.

www.csr.raben-group.com

www.niebadzdziki.pl

Informacje od Partnera

19 sierpnia 2019

Raben nagrodzony przez dziennik Rzeczpospolita za działalność CSR

Grupa Raben otrzymała nagrodę Rzeczpospolitej dla wyróżniających się firmy branży transportowo-spedycyjno-logistycznej. Firma została doceniona m.in. w kategorii najlepsze praktyki CSR. Wyróżnienia wręczono podczas I Spotkania Liderów Branży TSL „Rzeczpospolita” 29 lipca 2019.

9 sierpnia 2019

Raben wspiera Formułę Student

Wspierając młode talenty Grupa Raben została partnerem logistycznym PWR Racing Team z Politechniki Wrocławskiej, który godnie reprezentuje nasz kraj na największych torach we Włoszech, Niemczech i Czechach, ścigając się w ramach programu Formuła Student.

6 sierpnia 2019

Jak prowadzić dialog z interesariuszami? Nowa publikacja Forum Odpowiedzialnego Biznesu

“Różne oblicza dialogu. Inspirator dla firm” to tytuł najnowszej publikacji Forum Odpowiedzialnego Biznesu, prezentującej zasady komunikacji i współpracy z interesariuszami.

Zobacz wszystkie wiadomości od Grupa Raben »