AkzoNobel

Koncern AkzoNobel w Polsce działa od ponad 20 lat i zatrudnia ponad 700 pracowników. Na lokalnym rynku oferujemy naszym konsumentom farby dekoracyjne (Dulux, Nobiles, Sadolin, Hammerite), a na rynku B2B specjalistyczne produkty chemiczne takie jak: przemysłowe farby proszkowe, profesjonalne powłoki na drewno, lakiery oraz powłoki stosowane w przemyśle transportowym czy stoczniowym. Posiadamy jeden z najnowocześniejszych na świecie zakład produkcyjny farb dekoracyjnych w Pilawie, rozbudowaną sieć dystrybutorów i mieszalni farb oraz dysponujemy fachowym serwisem technicznym dla każdego z naszych biznesów.

Zrównoważony rozwój

Idea zrównoważonego rozwoju jest nierozłączną częścią wszystkich naszych procesów. W 2017 roku ponownie objęliśmy pozycję lidera w grupie firm z branży chemicznej, w corocznym rankingu Dow Jones Sustainability Index oceniającym działania największych korporacji na świecie. W ramach programu odpowiedzialności społecznej chcemy pobudzać miasta i społeczności do działania, jednocześnie tworząc kolorowy świat, w którym dzięki naszym aktywnościom życie staje się lepsze. W ciągu ostatnich 10 lat, firma AkzoNobel w Polsce zrealizowała ponad 120 projektów w obszarze zaangażowania społecznego (m.in. budowa zewnętrznych siłowni i placów zabaw, remonty, czy też murale), na których realizację wydano około 4 mln PLN. Jesteśmy też sygnatariuszem Karty Różnorodności, która wytycza nam nowe kierunki działań związanych ze zrównoważonym rozwojem, w tym też usprawnianiem środowiska pracy i przede wszystkim tworzeniem przyjaznego otoczenia pracy dla naszych pracowników

www.akzonobel.com/poland

Informacje od Partnera

25 lipca 2019

Pierwsi wystawcy 8. Targów CSR

Firmy i organizacje chcące prezentować swoje działania, inicjatywy, produkty oraz usługi z zakresu społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju mogą rejestrować się przez formularz dostępny na stronie 8. Targów CSR. Swój udział potwierdziło już 5 organizacji.

8 lipca 2019

AkzoNobel partnerem renowacji „Straży nocnej” Rembrandta

Jedno z najwspanialszych światowych arcydzieł, „Straż nocna”, zostanie poddane najbardziej innowacyjnemu procesowi renowacji w historii sztuki. Stało się to możliwe dzięki współpracy pomiędzy amsterdamskim Rijksmuseum i firmą AkzoNobel.

2 lipca 2019

AkzoNobel wprowadzi bardziej ekologiczne farby proszkowe

Farby proszkowe zapewniały klientom liczne korzyści pod względem ochrony środowiska – teraz wzrosła ich trwałość po wprowadzeniu na rynek pełnego asortymentu produktów AkzoNobel.

Zobacz wszystkie wiadomości od AkzoNobel »