Na czym polega Program Partnerstwa?

Program opiera się na trzech elementach: komunikacji i budowaniu relacji między firmami, włączaniu Partnerów do działań FOB oraz edukacji i wiedzy, kluczowej dla FOB, i dla naszych Partnerów. To możliwość poznania dobrych praktyk, polskich i zagranicznych, ale też prezentowania dokonań firm na zewnątrz. Udział w Programie Partnerstwa oznacza także networking, kontakty, które umożliwiają budowanie koalicji i partnerstw, ale też poznanie środowiska CSR.

Czytaj więcej

Co zyskam przystępując do Programu Partnerstwa?

Program Partnerstwa w ciągu ostatnich 15 lat to prawie 150 spotkań, szkoleń, wydarzeń dla Partnerów, 100 wydań specjalnego newslettera, 16 publikacji, w tym 8 podręczników – rezultatów prac grup roboczych.

To również, strona internetowa z dobrymi praktykami: INTERESARIUSZE.PL, oraz infografiki i filmy promujące CSR, materiały edukacyjne, niezliczone artykuły, analizy, badania, dobre praktyki z kilkunastu edycji Raportu Dobrych praktyk FOB.

Czytaj więcej

Jak dołączyć do Programu Partnerstwa?

Program Partnerstwa skierowany jest do firm, które podobnie jak Forum Odpowiedzialnego Biznesu widzą potrzebę prowadzenia biznesu w sposób zrównoważony i odpowiedzialny.

By przystąpić do elitarnego grona Partnerów Strategicznych, kluczowe jest prowadzenie przez firmę działań z zakresu CSR – nie tylko na poziomie globalnych wytycznych i programów, ale także ich lokalnego wdrażania.

Czytaj więcej

Aktualności od partnerów

28.07.2016

Provident z blogerami szuka przyszłych gwiazd blogosfery

Badania pokazują, że młodzi ludzie niewiele wiedzą o finansach i codziennym zarządzaniu pieniędzmi. Ale nie...
28.07.2016

Uczniowie z Płocka bezpieczniejsi dzięki Fundacji „ORLEN – DAR SERCA”

Fundacja „ORLEN – DAR SERCA” przekazała Miastu Płock środki finansowe na poprawę oznakowania przejść dla...
26.07.2016

22. Przystanek Woodstock – piękny i… odpowiedzialny

3 tony zebranych odpadów, 170 przeszkolonych sprzedawców piwa, 6 tys. zł dla lokalnej społeczności, 35...
26.07.2016

Raport Zintegrowany Grupy ORLEN 2015 już w sieci

Kapitały przedsiębiorstwa: finansowy, produkcyjny, ludzki, intelektualny, społeczny i naturalny są podstawą nowoczesnej i niestandardowej prezentacji...
czytaj więcej

Partnerzy strategiczni

Zobacz partnerów wspierających