Czy udział w programie jest czasochłonny?

Udział w Programie polega na wymianie wiedzy i doświadczeń. To w pierwszej kolejności od przedstawicieli/ek firm zależy, ile czasu poświęcą na spotkania, przygotowania materiałów i korzystanie z oferty Programu. Mając wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu współpracy z biznesem Forum dąży do ciągłego optymalizowania programu pod tym kątem. Dzięki temu uczestnicy korzystają z pełni jego możliwości czy jednoczesnym niskim zaangażowaniu środków firmy.

Czytaj więcej

Co zyskam przystępując do programu?

Przystępując do Programu Partnerstwa firma dołącza do prestiżowego grona firm - liderów CSR w Polsce. Zyskuje dostęp do specjalistycznej wiedzy, badań i analiz oraz informacji o najnowszych trendach CSR w Polsce i na świecie, możliwość udziału w konferencjach, szkoleniach i spotkaniach organizowanych i współorganizowanych przez FOB, możliwość wymiany dobrych praktyk i doświadczeń pomiędzy biznesem, administracją publiczną, sektorem pozarządowym i środowiskiem akademickim oraz możliwość uczestniczenia w dialogu społecznym dotyczącym odpowiedzialnego biznesu, szansa na budowanie sieci kontaktów i tworzenie społeczności organizacji zaangażowanych społecznie.

Czytaj więcej

Jak dołączyć do programu partnerskiego?

Program Partnerstwa skierowany jest do firm, które podobnie jak Forum Odpowiedzialnego Biznesu widzą potrzebę prowadzenia biznesu w sposób zrównoważony i odpowiedzialny. By przystąpić do elitarnego grona Partnerów Strategicznych, kluczowe jest prowadzenie przez firmę działań z zakresu CSR - nie tylko na poziomie globalnych wytycznych i programów, ale także ich lokalnego wdrażania. .

Aby zostać Partnerem Wspierającym, należy dzielić się z Forum swoją wiedzą i narzędziami, wspierając ją w profesjonalnym i sprawnym zarządzaniu stowarzyszeniem

Czytaj więcej

Aktualności od partnerów

30.06.2016

Trzeźwobus edukuje festiwalowiczów i celebrytów

Mimo że dopiero rozpoczęły się wakacje, Trzeźwobus Kompanii Piwowarskiej zdążył już przemierzyć 1/3 swojej trasy...
29.06.2016

Polska na 30. miejscu w rankingu Social Progress Index

W tegorocznym globalnym rankingu krajów najbardziej rozwiniętych społecznie Polska znalazła się w gronie państw o wysokim...
28.06.2016

Dajemy widoczny przykład

Ponad 100 szkół, 200 przedstawień i 27 tys. „odblaskowych” dzieci – to bilans ósmej edycji...
27.06.2016

Nestlé partnerem w międzynarodowym programie przeciw marnowaniu żywności

Marnowanie żywności jest plagą współczesnego świata – szacuje się, że aż jedna trzecia żywności produkowanej...
czytaj więcej

Partnerzy strategiczni

Zobacz partnerów wspierających