Na czym polega Program Partnerstwa?

Program opiera się na trzech elementach: komunikacji i budowaniu relacji między firmami, włączaniu Partnerów do działań FOB oraz edukacji i wiedzy, kluczowej dla FOB, i dla naszych Partnerów. To możliwość poznania dobrych praktyk, polskich i zagranicznych, ale też prezentowania dokonań firm na zewnątrz. Udział w Programie Partnerstwa oznacza także networking, kontakty, które umożliwiają budowanie koalicji i partnerstw, ale też poznanie środowiska CSR.

Czytaj więcej

Co zyskam przystępując do Programu Partnerstwa?

Program Partnerstwa w ciągu ostatnich 15 lat to prawie 150 spotkań, szkoleń, wydarzeń dla Partnerów, 100 wydań specjalnego newslettera, 16 publikacji, w tym 8 podręczników – rezultatów prac grup roboczych.

To również, strona internetowa z dobrymi praktykami: INTERESARIUSZE.PL, oraz infografiki i filmy promujące CSR, materiały edukacyjne, niezliczone artykuły, analizy, badania, dobre praktyki z kilkunastu edycji Raportu Dobrych praktyk FOB.

Czytaj więcej

Jak dołączyć do Programu Partnerstwa?

Program Partnerstwa skierowany jest do firm, które podobnie jak Forum Odpowiedzialnego Biznesu widzą potrzebę prowadzenia biznesu w sposób zrównoważony i odpowiedzialny.

By przystąpić do elitarnego grona Partnerów Strategicznych, kluczowe jest prowadzenie przez firmę działań z zakresu CSR – nie tylko na poziomie globalnych wytycznych i programów, ale także ich lokalnego wdrażania.

Czytaj więcej

Aktualności od partnerów

22.03.2017

Działania Nestlé na rzecz kontrolowania zużycia wody

W przeciągu 5 lat firma Nestlé Polska, partner strategiczny FOB, zredukowała zużycie wody przy produkcji w swoich...
22.03.2017

Sanofi Pasteur i MedImmune wspólnie działają przeciwko chorobie wywołanej wirusem RS

Firma Sanofi, partner strategiczny FOB, i jej globalny dział szczepionek Sanofi Pasteur ogłosiły zawarcie umowy z MedImmune, globalną...
20.03.2017

Fundacja „ORLEN – DAR SERCA” dla mieszkańców syryjskiego Aleppo

Fundacja „ORLEN – DAR SERCA” wsparła Caritas Archidiecezji Warszawskiej w akcji pomocy mieszkańcom syryjskiego miasta Aleppo,...
16.03.2017

Jak poradzić sobie z odpadami w magazynie? – artykuł Stena Recycling

Zapraszamy do lektury artykułu Stena Recycling, partnera strategicznego Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Firma opublikowała artykuł poświęcony odpadom...
czytaj więcej

Partnerzy strategiczni

Zobacz partnerów wspierających